Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Térdig érő csizma cicagatyával...

Térdig érő csizma cicagatyával ma este bulizni? (a csizma nem magassarku) szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem lapos csizmával gáz. Buliba eleve kötelező a magas sarok. Már ha lány vagy... :D
2010. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

miért lenne gáz?

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg tök csinos tud lenni egy lapos csizma is, főleg a hosszabb fazonú. Mondjuk buliba én is magassarkúban szoktam menni, de ha egy csinos felsőben mész, jól fogsz kinézni és legalább nem fog szétmenni a lábad:)
2010. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy kötelező a magas sarkú. Pont az a lényeg, hogy nem. Ami kényelmes. Sose mennék magassarkúba bulizni, hogy aztán egy hétig fájjon a lában. Mert ha én bulizok, akkor igazán bulizok, nem tötyögök. :))

Szóval jó az összeállítás szerintem.

2010. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Laposban lehet csak jól bulizni,a magassarkusok csak széteszik a lábukat ahhoz kel a külcsín,meg a sarok...
2010. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg az a gáz, ha egész este nem tudsz táncolni, mert fáj a lábad. Nyugodtan mehetsz lapostalpúba. Jó szórakozást!
2010. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a cicanacit ne erőltesd már, felfázol.
2010. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem tudok magassarkúban táncolni? Csak abban járok bulizni, ugyanis az a nőies, és nem fáj a lábam, cipőt venni is tudni kell...


első voltam

2010. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd néhány év múlva mikor kalapács ujjad lesz visszatérünk rá előző,hogy milyen jó is magassarkúban táncolni,amúgy meg nem attól lesz jo a buli,hogy magasarkú meg ribi külső,lapostalpúba is lehet valaki ultra sexy a kevesebb több...
2010. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne vitázzatok, kinek a pap kinek a papné :D ...
2010. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!