Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sheinen miért olyan olcsó...

Sheinen miért olyan olcsó minden? És megéri onnan rendelni?

Figyelt kérdés
jan. 28. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert gyerekmunkaerő által készitett ruhak vannak és az állati eredetű anyagú ruhák alapanyagait sem eppen humánus módon nyúzzák.
jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Csak azt ne, komolyan!! Kinabol jönnek az aruk, olcso, ocska, a fotok nagyon jok, de ha megkapod elajulsz, es rögtön kidobod. Vissza nem lehet küldeni, reklamalni nem lehet. Ha van igenyed, akkor tartsd tavol tölük magadat. Akkor mar a H&M-ben is jobb dolgokat tudsz venni, bar en oda sem nagyon teszem be a labam.
jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ennyire egyoldalú a helyzet. Ki lehet fogni jó darabokat is a SHEIN-en. Érdemes elolvasni a kiválasztott ruhákról írt értékelést. Van ami tényleg egyszerűbb minőség, de mutatós, csak nem tartós. Viszont annyira olcsó, hogy egyszeri viselés esetén is megéri egy mutatósabb darab.
jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Én több dolgot is rendeltem már, és általában meg vagyok vele elégedve.


Amit 1 ír, abból hallottam botrányt Zara, meg több más nagyobb márkától.

A minőséget tekintve pedig az átlag tömeg plázás szintet hozza: túl sokat ne várj egyikről sem.. Csak árban legalább olcsóbb ugyanaz a minőség.


Szóval nekem abszolút megéri onnan rendelni, 10-bol egyszer nyúltam mellé. Mondjuk én úgy rendelek, hogy van 1000 review fotóval, és kb 5* értékeléssel. A leírások a méret és minőség/abyagra is kitérnek néhányan.


Csak annyit tudok az árról, hogy azt nyomják ott nagyon ők is, amit megéri és sokan veszik( van igény ) Ha valami nem megy, akkor nem gyártják tovább nagy számban. Ennek a kvázi dinamikus működésnek (is) köszönhető az alacsony ár. - ezt egyszer ők magyarázták így.


Ha viszont valaki extra, jó minőségi dolgokat akar, az keressen mást, ennyi pénzért nyilván nem azt fog kapni. Én szívesebben veszek itt egyedi, csinos ruhát, mint pár plázás markánál, ahol többször volt hogy 1 mosas után bolyhosodott, más darab szoszosidott.

jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A Shein csak igenytelen embereknek valo.
febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!