Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen "pizsikben" alszotok...

Milyen "pizsikben" alszotok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom, ha lehet linkeljetek is. Nekem csak azok a régimódi pizsamáim vannak, szeretnék újítani kicsit.
2010. okt. 23. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én top-francia bugyi párosítást szeretem :)

[link]



18/L

2010. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem jó a link. Remélem ez már jó lesz: [link]
2010. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát nyáron ha meleg van akkor egy top-franciabugyi

télen rendes pizsoma :)

2010. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én is sima kimondottan pizsikben alszom. nyáron van az amit az előttem szóló használ. szeretem a vastag zoknikat is, mert hideg lábú vagyok :D. nem szeretem az ilyen összekapkodott alvós ruhákat(pl valami póló meg gatya)

L*

2010. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

XL-es póló, tescos, kék alapon fehér csillagos pizsamanadrág. Vagy nihtwish-es L-es póló, melegítőnadrág.

=)

2010. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nyáron rövidgatya-póló, télen hosszú pizsigatya-póló. és vastag zokni. de azt éjszaka mindig vhogy leszedem magamról :D nemszeretek rendes pizsibe aludni, minden pizsamámból csak a gatyát használom XD
2010. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát én mindig ugyanabban. egy boxer meg egy trikó. igen, télen is. és nagyon szeretem. és nem fázom.

16/L

2010. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én csak a hálóinget tudom elviselni, utálom a pizsamát, a nadrág miatt.

Az pedig sima, pamut, hosszú ujjú. Olyan, mint egy póló, csak leér a combom közepéig.

2010. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyáron póló - rövidnaci, télen meg póló - cicagatya. Zoknit nem szeretem, mert valahogy alvás előtt így hozzádörzsölöm a lábam a lepedőhöz, és az olyan jó érzés. :D Zokniban nem lehet. :D Meg amikor a hűvös ágynemű így lehűt a lábamon keresztül, wáá. :DD Nemjó a zokni alváshoz.

11/L

2010. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nyáron:poló,rövid pizsigatya

télen:pizsi felső,pizsi hosszú gatya

ősszel,télen:van 3/4-es pizsiszettem:D

2010. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!