Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt milyen cipő van Azahriah...

Itt milyen cipő van Azahriah lábán?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 30. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Converse
jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Hogyha jól látom, akkor egy Rick Owens Ramones. Mellesleg a szettje sem rossz...:D
jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
valami kínai gagyi
febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hogy más szórakozásotok az életben nem legyen, mint a jó választ lepontozni...xD Valóban egy Rick van rajta.
febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3# Ja hát milliós fizetésből biztos vagyok benne, hogy kínaiba jár... A Papp Lászlós koncertje alatt 3 szettet vett fel amelyek valószínű többe kerülnek mint a te és én teljes ruhatárunk össze adva...
márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért egy Rick nem milliós összeg...:D Balenciaga, illetve Versace/Dior szint, igaz, 1000 EUR tája nem kevés pénz...
márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Balenciaga, illetve Versace a lehető legprolibb márkák szerintem… Ha milliárdos lennék se vennék fel ilyesmit.


Persze azért köszi a választ, nem ellened irányul, csak úgy megjegyzem.

márc. 17. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy ilyen skálán kellene ezeket mérni, de hát ízlések és pofonok...Amúgy nem is vettem magamra :D Azért persze elég könnyű észrevenni, hogy kihez passzolnak ezek, vagy ki veszi csak kivagyiságból...
márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!