Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha magas vagyok akkor is...

Ha magas vagyok akkor is vehetek fel tűsarkút ?

Figyelt kérdés

172 centi magas vagyok és van egy pár tűsarkúm amit nem régen rendeltem. Nekem magamon nagyon tetszik , de nem ciki ha magasabb leszek mint bárki más ? Pláne hogy sok férfinál is. Hétvégén buliba hordanám csak, mert szerintem nagyon passzolna az egyik minimhez :) itt a cipő

[link]

Túl magas lennék benne ?



jan. 30. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz nyugodtan. Én is szoktam és tőled magasabb vagyok.
jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy magas lány még szexibb tűsarkúban. Vedd fel nyugodtan.
jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a cipőben túl magas lennél... Nem a 172 centis magasságod miatt, hanem a cipő sarka miatt... Ez itt legalább 15 centi... Javaslom, hogy inkább 9-11 centis cipőkkel próbálkozz, azokban legalább járni is lehet...
jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En 174vagyok, es igy is magasnak erzem magam. Ritkan, alkalmakkor pl,esküvö felveszek magassarkut, de kellemetlenül erzem magam,hogy mindenkinek magasabb vagyok. A kepeken is hülyen mutat.

De ez csak a sajat erzeseim.

Ha te jol erzed benne magad, es tetszik akkor vedd fel. Viseld batran

jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem egy bulis cipő, fél óra után állni sem fogsz tudni benne. Ilyen magassággal én is max 10 centis sarkú cipőkben gondolkodnék.
jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
170+ magassággal én max 8-10 centis cipőt vennék fel a helyedben. Ez egy elég magas cipő plusz nagyon vékony a sarka. Nem bírsz majd meglenni benne :) ilyet max vacsora, színház mozi stb. Ahol nem kell sokat sétálni.
jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Én 186 centis vagyok (amin meglepődtem, mert 184-nek hittem magam, de egy műtét miatt meg kellett magam mérni, így jött ki az új szám)... Én 9-11 centis cipőkben járok, mert jólesik. Leszarom, hogy így máris 197-199 centis vagyok...
jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán vehetsz fel ilyen cipőt, de előtte érdemes gyakorolnod benne a járást, mert eléggé vékony a tűsarka.
jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez valami troll kérdés? Komolyan van olyan nő aki ilyet fel venne??!
jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Tűsarkúkat kedvelő lány, nő lábtartó zsámolya, vagy lábtörlöje lennék!
jan. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!