Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted-en hogy van az, hogy...

Vinted-en hogy van az, hogy hol van szállítási ktg. hol nincs?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudom, hogy annál az eladónál nincs szállítási ktg, aki új felhasználó, tehát nem adott el még semmit és nincs is róla értékelés. Gondolom sokan nem szeretnek olyan vevőtől vásárolni, akiről még nincs értékelés, köztük én sem. Sokszor van is olyan, hogy rámegyek a ruhára és írja is, hogy szállítás 0 Ft még nincs értékelés.


Most pont szembe jött velem egy ruha, ami megtetszett értékelés 0. Gondoltam, jó leszek én az első... most viszont nem 0 Ft a szállítás, hanem a szokásos 800 ft-os díj. Hogy van ez?


jan. 30. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nincs értékelése lehet hogy már volt eladása, csak még nem értékelte a vevő
jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen aztán erre gondoltam én is, hogy még nem érhetett oda csomag, vagy nem értékelte még a vevő, de már adott el.


De akkor te is úgy tudod, hogy az első feladásnál van ingyenes szállítás?

jan. 30. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, én is fogtam már ki véletlenül első eladásos ingyenes szállítást
jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És minden oké volt?:D

A terméket + vevővédelmet fizetted?

jan. 31. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt. Igen, vevővédelmet azt ilyenkor is muszáj fizetni bár az amúgy is az én érdekem hogy legyen szóval azt ha lehetne se spórolnám meg:)
jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sokat nem ér szerintem a vevővédelem.

Kifizeted a terméket + szállítást.

HA nem jó a termék így is - úgy is reklamálhatsz.


Vettem egy kabátot, aminél a képen nem látszódott, hogy foltos.

Ide ért, fotóztam egyből, hogy foltos, nem volt megjelenítve, aztán az eladó írta, hogy biztos én csináltam direkt, nem így küldte. Utána előadta, hogy ő nem is látta, a szekrénybe állt, hárított jobbra balra, na akkor mit ér a vevővédelem, ha az eladó összevissza kamuzik?

jan. 31. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!