Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted-nél hogy tudnám visszav...

Vinted-nél hogy tudnám visszavonni a rendelést?

Figyelt kérdés
Már kifizettem de nincs még feladva. Fizetés után vettem észre hogy úgy el van vékonyodva hogy konkrétan lyukas az anyag
jan. 31. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Az eladóval kell felvenned a kapcsolatot. Ha ő belemegy akkor jó, ha nem, akkor így jártál.

Ha nem jelezte a hibát, akkor átvétel után tudsz reklamálni.

jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Profil-> rendelések alatt tudod visszavonni. Mivel látszik a képen és te voltál figyelmetlen szerintem úgy fair ha te vonod vissza. Ehhez nem kell az eladó beleegyezése.
jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1:

Már ne is haragudj, de miért is ne menne bele? Ő szándékozik egy majdnem lyukas nadrágot eladni. Természetesen nem jelezte a hibát, különben ki venne meg egy fenéken lyukas nadrágot? Nem olyan lyuk van rajta, hogy kilyukadt, hanem kopásból eredő lyuk a fenék részen.

Máskülönben boltban is elállhatsz a vásárlástól, akár indok nélkül is, ha viszed a blokkot és 2 héten belül vagy. Igen a reklamálásról tudok, de úgy vagyok vele, hogy inkább fel sem adja, minthogy utána én lepontozzam, küldjem vissza... Nem sok értelmét látom utólag reklamálni, amíg fel nem adta.


2:

Igazából sajnos a képen nem látszott, kiváló állapotúnak volt feltüntetve.

Nagyon megtetszett a nadrág, gyorsan kifizettem munka közben és utána jutott eszembe megkérdezni már este, hogy a hátoldalát letudná e fotózni, és akkor vettem észre.

Délelőtt sikerült, de most nem találom hogy csináltam :O

Azt hiszem a beszélgetésbe, találtam meg a visszavonást?!

Most rámentem a profil, megrendeléseimre (van még1 naci másik eladótól) és itt nincs olyan opció, hogy visszavonás, de nincs feladva még ez sem.

jan. 31. 15:36
 4/6 A kérdező kommentje:
2:Jajj megvan az i betűre kell menni :D
jan. 31. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült? Egyébként úgy tudom a legelső visszavonásnál nem jár az automatikus 1 csillag neked de a következőnél már kapnál, úgyhogy mindig figyelj erre mielőtt megveszed, ne rontsd feleslegesen az értékeléseid.
jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen!


Olyan sokat nem szoktam vásárolni, meg igazából most érted, ha valaki fel tesz valamit én kifizetem, megvettem , akkor elfogja küldeni.

Nem azt nézi, hogy na ő 3-as neki nem küldök semmit. Legalábbis én így gondolom.


Szerinted most, ha visszakapom a pénz, akkor az eladónak feldobj, hogy értékeljen engem?


Nekem volt olyan, hogy vettem egy kabátot, foltos volt de nem kicsit (képen nem látszott azt maximálisan átnéztem) és, amint megérkezett jeleztem is, hogy nem megfelelő. Elfogadta az eladó. (Nyilván tudta, hogy mit és hogy adott el). Pénz jött vissza és ezután nem volt olyan lehetőség, hogy értékeljem az eladót, pedig tudtam volna mit írni.

Érdekes ez a vinted is, hogy ha ilyen van nem lehet értékelni.


Egyébként tényleg szerettem volna a nadrágot, és nem szórakozni akartam, csak úgy megörültem neki, el is képzeltem mivel veszem fel, utána néztem, hogy mégsem jó. Gondolkodtam, hogy hagyom, de annyira bántott, oké 2400 Ft nem nagy pénz de akkor is idegített, hogy ebből vehettem volna akár jó ruhát is vagy ettem volna belőle, bármi. Este nem írtam neki, de reggel még mindig nagyon bántott és akkor írtam.

Tulajdonképpen Ő tüntette úgy fel, hogy kiváló. Nem szoktam minden oldalról fotót kérni, hogy azt higgyék akadékoskodom, csak valamiért volt egy olyan érzésem, hogy hátulról is kéne fotó, csak későn jutott eszembe, de figyelni fogok.

jan. 31. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!