Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg kevés ruhám van?

Tényleg kevés ruhám van?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm előtt eléggé leszégyenültem a múlt nap. Megjegyezte, hogy már 5 napja mimdig abban a farmerben lát engem, és kíváncsi lenne a ruhatáramra. Ezek után kiderült, hogy nem hogy kevés, de iszonyat kevés ruhám van. Tény, hogy elég sokat fogytam mostanában és sok ruhám eléggé nagy lett rám, ezáltal van 2-3 farmerem ami mindennapos, mert azok még legalább jók. Ezenkívül amiből talán van jó sok, az a pulóver, kb olyan 15 darab, mind más. De ezeken kívül, valóban nem sok minden. 2 téli szoknya, 1 cicanadrág, kb 3-4 póló, zokni és fehérnemű az mondjuk van elég. Cipőm sincs 10 pár mint másnak, csak 2, azokat szoktam váltogatni. Kabátom is egy van, amit kb 2 éve hordok állandóan.

Az a helyzet, hogy én egyedül nem szeretek vásárolni, csak anyukámmal, mert valahogy így lettem nevelve. Zárkózott lettem és nélküle soha nem is voltam. Barátnőkkel úgymond szégyelek, mert amíg ők márkáról márkára szaladgálnak, hogy ez is kell meg az is, az én pénztárcám úgymond nem engedi meg, hogy egyszerre annyi mindent vegyek csak úgy. Meg ha vennék is, minél olcsóbb dolgokat és az is ciki úgymond a barátnők előtt.

Szerintetek hogy oldjam ezt meg?



febr. 2. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy kevés, hanem hogy öt napig ugyanaz a nadrág volt rajtad.
febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is általában 4-5 napig hordok egy farmert, kivéve, ha olyan helyre megyek vendégségbe, ahol tudom, hogy ugrál a kutya, vagy ha számítok rá esős napon, hogy koszos lesz.


Nem tudom, hány éves vagy, de amikor én fiatalabb voltam, tini, akkor nekem is hasonló mennyiség volt ruhából. Engem is b@sztattak sokat, de hát aki ilyenért beszól, az ennyit is ér.

Ennyi ruha, amit leírtál, egyenesen elegendő amúgy is. Csak azért lehet több valakinek, mert akarja jobban cserélgetni, de te attól nem vagy kevesebb, mert nem dől össze a ruhásszekrényed oldala.

Ha úgy érzed, megsértett a barátnőd, akkor inkább szólj neki. Nem kell, hogy neki legyen igaza. Ha megsértett, és a barátnőd, akkor igenis illene egy bocsánatkérés, pláne, hogy semmi köze hozzá, hány ruhád van. Ha pedig érzelmileg és értelmileg 0 szinten van, és nem hajlandó elismerni, hogy tuskó dolog más ruhatárában és pénztárcájában kutakodni, akkor nem jó barát.

febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kevés a ruhád. Ha van 2-3 farmered, akkor nem kell 5 napig hordani ugyanazt, és voilá, már nem is lesz senki sem kiváncsi a ruhatáradra, mert nem mindig ugyanabban van. Simán meg lehet csinálni, hogy hétfőn x nadrág, kedden y nadrág, aztán szerdán újra x nadrág, vagy akár a 3. nadrágot is belevonod a műveletbe. Amúgy szerintem rendben van a ruhamennyiséged, az a 2-3 farmer is elég, csak én azt mondanám, hogy nyugodtan hord felváltva, nem kell ugyanabban lenni a mosásig. Persze ettől még nem ok más pénztárcájában, ruhatárában kutakodni, de ezt így lehet kiküszöbölni, váltogasd a nadrágokat.
febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem te szégyenültél le hanem a kedves "barátnő".
febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon jó “barátnő” lehet az ilyen, aki csak azzal van elfoglalva, hogy milyen farmer van rajtad, és hányszor.

Nekem pl. az összes őszi-téli nadrágom szinte ugyanolyan fekete trapéz. Árnyalatra, fazonra pontosan.

Rám kenhetnék, hogy ugyanabban vagyok hónapokig, de ha így lenne, akkor se lenne hozzá semmi közük. És sekélyes, ha csak ez alapján ítélnének meg.

A sok ruha, mint jelenség sem jobb vagy rosszabb. Karban is kell tartani őket, illetve viselni is valahová, ha már megvannak.

Annak semmi értelme, ha a ruháid háromnegyede csak áll a szekrényedben, de még egyszer se volt rajtad. A sok ruha nem előny, pláne ha diák vagy vagy rohanós életet élsz.

febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá a barátnődnek. Akik előtt meg szégyelled magad bármilyen szempontból, azok nem a barátnőid. Amúgy logikus, hogy amíg fogyásban vagy, nem halmozol fel sok ruhát mert úgyis cserélni kell.Ha majd kialakul ami kb. a végleses méreted lesz, akkor menj el bevásárolni, vagy rendelj kiárusításkor vagy turizz. Nem tudom hány éves vagy de meg kell tanulni anyuka nélkül vásárolni.
febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem pont elég ruhád van!
febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is gondold vègig milyen a stílusod, mi áll jól ès válassz nèhány olyan darabot ami jól variálható a többivel. Így kevesebb ruhával többfèlekèppen tudsz felöltözni.
febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le az elkényeztetett "barátnő"-idet!
febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs sokkal tobb. Pulcsim kevesebb is, osszesen 6 db. De abban az itthoni is benne van.

Kabat 1 db. Cipo 2.

Hasonlo.

Szinten sulyvaltozas miatt most 2 nadragom van de egyel kisebb sulyban is csak 4 volt. Nem ertem minek tobb.

Viszont az igaz hogy en nem hordom 5 napig. Vagyis nem egymas utan. Hanem 2 napot egyiket, 3 napot masikat, megint egyiket stb. Ha koszos lesz vagy budos stb akkor mosom

febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!