Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik még olyan cipő ami...

Létezik még olyan cipő ami mondjuk 10 évig vagy tovább is kitart?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni, lassan egy évig sem bírja a legtöbb cipő, pedig márkásat veszek. Amikben már csalódtam: adidas, nike, mustang, puma, landrover, newbalance, dc, sprondi, drk.


Tisza van tervben, de már az sem a régi ahogy hallom. Talán az első adidasom még jó volt, azt 4 évig nyúztam.

Hajlandó vagyok magasabb árkategóriába lépni, a legdrágább cipőm 24ezer volt kb.

Írjatok olyat amivel meg vagytok elégedve! Köszönöm.


febr. 2. 23:29
 1/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Az összes cipőm 20-40 ezer ft körül van általában és nem, ennyi ideig egyik se bírja, amennyiben sokat sétálsz. Természetesen lehet növelni az élettartamukat normális karbantartással, de ez is csak arra jó, hogy a felülete tovább szép legyen, az ellen nem sokat ér, hogy egyszerűen látszik egy idő után, hogy szét van járva, ha meg elszakad vagy ilyesmi, az ellen meg pláne semmi nem használ. Egy idő után biztos, hogy lesz valami sérülés rajtuk. 10 évig maximum az a cipő fogja bírni, amit talán havonta egyszer felveszel, és akkor is autóval mész ahova mész és nem járkálsz benne sokat.
febr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
De mi a francnak. 10 év múlva már kihal az emberiség a klímakatasztrófa miatt.
febr. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Katamarán válasza:

Létezik..

Vascipő. Rendesen ápolva zsírral.

febr. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lassan már annak örülök, ha egy cipő 2-3 évig bírja. Sajna az is ritka, pedig márkás cipőkről van szó.
febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Úristen! Ti nem hisztek a klímakatasztrófában? Valaki! Jöjjön már ide és tartóztassa le a Gyakorit! Hát nincs egy tisztességes ember, aki betiltana itt mindent???
febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Pont a Tiszám amit 10 éve hordok és gyakorlatilag semmi baja.
febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Nekem a régi fajta Martensem már 14-et tölti lassan és tökéletes, a talpán látszik a kopás de nem vészes. A mostaniakban már nem bíznék, több ismerősöm vett az utóbbi 5 évben és azt mondják, már ez sem a régi :/
febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez elegge fugg a hasznalattol. Ha valamit napi szinten hasznalsz, nem gondolnam letezik olyan gyarto, amelynek a termeke 10 ev utan is abszolut hasznalhato lesz. Amennyiben valtogatva, akkor gondolom el lehet erni, de keves hasznalattal. Bar megvannak a kedvencek, elegge valtozatosan hordok cipoket amelyek altalaban hosszu evekig birjak. Legoregebbi par egy Converse, ami 8 ev koruli lehet, de nem hasznalom tul gyakran. Legdragabb par talan egy Scarpa, ami olyan 3 eve van meg, eszmeletlen kenyelmes es jelenleg jol birja. A listadbol tobb Adidast es DC-t hasznaltam tobb even keresztul, leghosszabb 6 ev korul van es meg hasznalhato.
febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon régi klasszikus fehér puma cipőm, régebben nagy divat volt, na most kb 15 éves lehettem akkor lett véve, max 2 évig használtam, el lett rakva, 2 éve pakolasnál elő került, egy részt meg lepődtem hogy ez meg van, na most ez a cipő kb már 16 éve meg van, anno amíg használtam azért meg látszik rajta, lább méretem kevésbé változott, jó rám minimálisan éreztem hogy szoros, azóta újra használom, inkább nyáron a munkába, fizikai munkát végzek és még így is bírja, minden szempontból strapabíró, azért is használom inkább ezt nyáron munkába, egy részt nagyon melegben kell dolgoznom sajnos izzados vagyok nagyon, így a lábam is, nyáron főleg munka után, nem győztem a mosásba tenni a zoknikat, egyszerűsítettem a dolgokat, úgy voltam mivel régi cipő ezt inkább mezítlábas cipőnek használom, a munkába, ennek bizonyos szempontból nem baj, persze nyilván így is izzad a lábam, munka végén haza megyek kevesebb gondolom van legalább, le veszem a cipőt megyek zuhanyozni, viszont érdekes lábamnak ebbe a régi puma cipő nincs izzadt bűdös láb szaga, viszont mivel egész nap közvetlen mezítláb van a lábam a cipőbe a cipő az nagyob bűdös tud lenni, hátrány a cipő szivja magában láb izzadást, először azt hittem hogy innentől kezdve, cipő bűdös lesz így, nem így lett, ki szoktam tenni nyáron fél órára szellözni, után mindha semmi sem lett volna, ez nem tudom mitől van, de ezel azt akarom mondani régi masszív cipő külseje is bírja, így ez által hogy mezítláb használom belseje sem ment tönkre, szokták mondani a régi dolgok mindig jobbak mind a maiak, amit írtam is hogy kb 16 éves cipőröl van szó.
márc. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!