Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Dr. Martens bakancsot...

Megéri Dr. Martens bakancsot venni?

Figyelt kérdés
Régóta szemezek a bakanccsal, csak még nem mertem megvenni mivel soha nem volt még ilyen drága cipőm. Főleg azért szeretném mert azt hallottam tényleg minőségi, de nincsen olyan ismerősöm akinek lenne és személyes véleményt szeretnék meghallgatni. Akinek van mi a tapasztalatotok? (Azt hallottam az elején nehéz betörni, de utána megéri. Ti is így látjátok?)

febr. 2. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az enyém eléggé feltörte a lábamat első nap, mert elkövettem azt a hibát, hogy egész nap abban voltam, rengeteget mentem, és nem volt cserecipőm se. Ezt nem szabadna semmilyen bakancsnál. Csak rörvid utakat szabad csinálni az elején. Aztán ha betörik nagyon kényelmes lesz, akármennyit mehetsz benne, bírja a strapát. Évek óta használom napi szinten, előjött pár berepedezés az orránál, de ez ellen nem lehet mit tenni. Ettől függetlenül is jó minőségű a bőr, nem kókad le mint más bakancsok pedig lassan 5 éves. Talpa is fix, kicsit elkopott viszont. Ettől függetlenül megéri, mert ha 5 éve napi szinten hordasz egy bakancsot azt illik lecserélni.

Az, hogy drága arra nem tudok mit mondani, valóban túlárazott, de mégis egy híres márka.

febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Nekem egy lassan 14 éves példány van, az az igazság, hogy ha rosszul lépek benne mert fáradt vagyok, néha még most is képes törni. De nekem szinte minden cipő töri a sarkam. Átmeneti szezonban hordom, ősszel és tavasszal, minimális kopás van a talpán és elöl néhány kis repedés de ez minden bakancsnál előjön, ahogy lépsz benne. Mostanság nem tudom, hogy mennyire éri meg, nagyon elszállt az ára és állítólag a minősége romlott a régihez képest. Régebben nagyon szerettem volna még egyet lila színben de ilyen ár mellett szerintem nem lesz :D
febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem megéri.
febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!