Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik évszaktípus...

Szerintetek melyik évszaktípusba tartozhatom? És azon belül is melyik színtípusba?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajam színe nagyon "snassznak hat" , csak legfőképpen nyáron látszik benne az arany mintha melírozva lenne, olyan szőke csíkok keletkeznek, vöröses árnyalat enyhén megfigyelhető. A szemem színe mogyoróbarna egy pici zöld árnyalattal, akkor kifejezetten élénk ha rásüt a nap, ilyenkor aranylik, egyébként inkább sötétbarnának tűnik a szemem.

Könnyen barnulok, de ha nem figyelek könnyen le is égek. Az arcbőröm pirosas árnyalatú, könnyen bepirosodik a bőröm is. Kissé olyan mintha inkább ilyen világos aranybarna színű lenne a bőröm alaptónusa.

Én tavasz típusra tippeltem a magam részéről, azon belül nem tudom hogy melyik másik évszakhoz állhatok közel. Szeretem az élénk színeket, de nem a nagyon rikítókat.



febr. 4. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavasz, igen.
febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Monszun.
febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!