Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lidlben egy rokonom vett...

Lidlben egy rokonom vett nekem egy combig erő zoknit, de én nem hordok olyat és megkértem, hogy vigye vissza. A blokk nem volt meg, de a papírjára rá van írva, hogy Lidl. És Lidl kártyája is van. Nem kellett volna, hogy visszavegyék?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Decathlonban visszaveszik blokk, nyugta nélkül is, ha van a vásárlónak Decathlon kártyája.


A Lidlben nem így működik? Vagy csak alkalmi elbírálás volt?


Soha nem volt használva a termék és ez természetesen látszik is rajta.


Sokáig a Lidl volt a kedvenc üzletem, de mostanában nagyon sok csúnyaságot tapasztaltuk ott.


A csúnyaságot nem a fentiekben említettekre írtam, mivel azt nem tudom, hogy erre milyen szabály vonatkozik.


De sokszor be akarták csapni idős rokonomat.



febr. 5. 17:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Amúgy konkrét szabályra lennék kíváncsi, csak már későn jutott eszembe, hogy nem ebben a kategóriában kellett volna feltenni a kérdést.

Amikor megnyomtam az oké gombot, akkor jutott eszembe, hogy van jobban passzoló kategória.

febr. 5. 18:12
 12/21 Szervizmérnök úr válasza:

10. Lidl üzletpolitika, hogy kérdés nélkül visszavesznek dolgokat.

Mert megtehetik.

Csak ezzel nem illik visszaélni.

Nem a Penny-ről beszélünk, ahol bunkón leugatják az embert, bármiért.

febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy korábban a Lidl volt az általam leginkább kedvelt üzlet, de mostanában nagyot esett a színvonala és nagyon sokszor be akarták csapni idős ismerősömet és volt többször is, hogy sajnos ez sikerült is nekik.


Szóval nem mi akartunk visszaélni, hanem ők és meg is tették. Nagyon sajnálom, mivel régebben nagyon elégedett voltam a Lidllel.

Igaz, az egy másik városban lévő üzlet volt. Lehet, hogy az most is jó.

febr. 5. 18:34
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

nekem a nagyi vett minden baromsagot a lidlben meg. zokni,parna,disz mindent amit meglatott hogy oh ez kelhet az unokanak...

nalunk csak blokkal vettek vissza de akkor mindent.

febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14. Értem. Köszi.
febr. 5. 21:24
 16/21 anonim ***** válasza:
Próbald még másik Lidl boltban is.De elméletileg blokk nélkül nem cserélhetnek.
febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16. Köszi.
febr. 6. 08:57
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Zoknit tipikusan nem vesznek vissza semmilyen esetben sem, blokkal sem. A Lidl gyakorlatát nem ismerem, de biztos, hogy blokkhiányra hivatkoztak? Ha jól értem, nem te vitted vissza. Vidd vissza te is, nézd meg neked mit mondanak. Más ember elmondására én nem hagyatkoznék, hiába rokon.
febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Pozitív fejlemény!


A rokonom szelektíven gyűjti a szemetet és volt még neki három kis zsák papír hulladék, amit összegyűjtött.

Korábban úgy emlékezett, hogy pont arra a blokkra ráborult valami és amiatt nem a szelektív gyűjtőjébe, hanem a hagyományos szemetesbe dobta ki azt a blokkot.

De aztán mégis átnézte a 3 kis zsákot és megtalálta a kérdéses nyugtát!

Tegnap elmentünk vele a Lidlbe és ott visszavették a zoknit!!!


Ezt ezért is tartottam fontosnak leírni, hogy ne terjedjenek a dezinformációk, mivel sok hozzászóló az ellenkezőjét állította, de így kiderült az igazság.

Tehát visszaveszik a zoknit! Írtam, hogy kifogástalan állapotban volt, eredeti csomagolásban, nem volt felpróbálva.


Annyi volt, hogy egy alkalmazást le kellett még töltenie.

Nem a Lidl kártyát, mivel az már volt neki.


Azt is megtudtam - nem a Lidlben, hanem azt itt a Gyk-n - hogy az összes nyugta megvan online a Lidl kártyához kapcsolódó fiókban. Nézzétek meg, ha van nektek olyan alkalmazásotok. (Nekem nincs, de másét megnéztem.)


Azt nem tudom, hogy az alapján visszavették volna a zoknit, azt elfelejtettük megkérdezni.


Örülök, hogy megoldódott a helyzet és annak, hogy mindezt megtudtuk.


Sziasztok!

febr. 7. 06:31
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19, Örülök, hogy megoldódott és megosztottad. Nem a témához tartozik, de a hőpapír (blokk anyaga) nem való a szelektív papírhulladékba.
febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!