Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, mi a véleményetek a...

Fiúk, mi a véleményetek a skinny jeans-ről egy lányon?

Figyelt kérdés
Eléggé kiment már a divatból, sokan cikinek is tartják. Mostmár legtöbben bőszárú farmereket hordanak. Nektek mi a véleményetek róla?

febr. 6. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi baj. Szerintem pont attól szép egy lány ha egyedi, megvan a maga stílusa, nem pedig másokat utánoz.
febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit visel? legyen egyedi saját ízlése.
febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy kiment a divatból. Ezek legalább esztétikus, igényes külsőt adnak nem úgy, mint a trottyos bőszárú anyagpazarló nadrágok. Légyszi légyszi ne állj be a sorba és ne kezdj el te is lelenc módjára öltözködni :)
febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyon bejön a feszülős skinny fazon. Sokkal csinibb, szexibb, mint a bőszárú.

A bőszárú olyan igénytelennek tűnik, egyáltalán nem vonzóak a lányok bőszárúban.


Szóval ha van skinny farmered, akkor hord bátran, mert csini. :)

febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bőgatyás társaság ugye ugyanaz, aki 2 éve még elzengte, hogy ő világéletében a skinnyt kedvelte, és hát sajnos régen nem lehetett kapni, pedig a bőgatyát azt nagyon utálta mindig is.
febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a bőszárú farmerek iszonyat rosszul néznek ki, remélem, nem sokáig lesznek divatban.
febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én imádom ha egy csajom farmer van. Nálam viszi a pálmát.

Privi is jöhet olyan csajoktol akik szeretnek farmerban lenni.

febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki mondta neked, hogy kiment a divatból a skinny? A Lidl farmerjai pl szinte csak skinny jeansek. Azt viseld, amiben jól érzed magad.
febr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"divat"

Marha jó is lenne, ha a férfiak szexuális preferenciája a téren, hogy milyen alakzat látványa hozza kényszerülten izgalomba őket, vezényszóra változtatható lenne. De nem az. Egy életre nem.

Persze időnként örömet kell szerezni annak a millióból egynek is, aki az idomtalan zsák formára izgul...

febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!