Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktál hordani lenvászon...

Szoktál hordani lenvászon nadrágot, rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Én eddig rájuk se néztem, amiatt ahogy kinéznek, de most esik le, hogy ez milyen kényelmes viselet, meg milyen jóminőségű is ez az anyag. Szellőzik, jó a bőrnek, ellentétben a mindenféle poliészter anyagokkal, kényelmes, ellentétben a kényelmetlen farmer holmikkal. A 100% cotton anyagból meg csak melegítőt gyártanak, ami bár kényelmes és szellős, de alulöltözötté tesz ha olyan helyre mész. Egyedüli hátránya, hogy nem feltétlen szépek a lenvászon nadrágok, de a melegítőnél azért elegánsabbak.
febr. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a többség nem is tetszik, ami meg igen, azt azért nem veszem meg, mert akárhogy vasalod, mindig gyűröttnek fog kinézni, amit utálok.
febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gungasam ***** válasza:
100%
Aha! Sok zsebbel és övvel.Nyilván nem a lakodalomba veszem fel. Bevásárláshoz, kiránduláshoz, hosszabb utazáshoz. Nagyon nagy melegben mindennapi viselet.
febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron szoktam hordani, szeretem mert szellőzik, viszont borzasztóan gyűrődik.
febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem. f@szom fogja vasalni.
febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gyűrődés, amit szinte mindenki ír, mondjuk igaz, az egyetlen hátulütője. De számomra megéri. Én vasalatlanul hordom, próbálom úgy igazítani a többi ruhadarabot, hogy ne legyen zavaró a gyűröttsége.
febr. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!