Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még egyáltalán bármilyen...

Divat még egyáltalán bármilyen cipő,ami nem sportcipő?

Figyelt kérdés
A nagyon alkalmi cipőket meg a nyári szandálokat/papucsokat ne vegyük bele. Szóval egy átlagos,nem kiöltözős,normál hőmérsékletű napon szoktatok sportcipőn kívül mást hordani?
febr. 7. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Látom, te se sűrűn látogatod a cipőboltokat?! 🤣🤦


Mikor jó az idő, akkor balerina cipőt hordok, amikkel mindig roskadásig vannak a cipőboltok.

Télen ilyenkor bokacsizmát, és hosszú szárú csizmát hordok, amivel megintcsak tele vannak a boltok polcai.

Nagyon sok bakancs is kapható ilyenkor.


Ez a kérdés rólad mutat egy szegénységi bizonyítványt, hogy ők. még arra is lusta vagy, hogy benézz a boltokba az utcáról.

febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jav. Nem ők, hanem pl.
febr. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdes,vannak-e más cipők,hanem az,hogy mi a divat. A balerina pl elég öregasszonyos szerintem.
febr. 7. 08:37
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem értesz te a divathoz, mert még egy balerina cipőt is leöregasszonyosozod. 🤣🤦


[link]

febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
54%
Csomó félcipőt meg balerina cipőt lehet kapni. Amit lehet folyamatosan kapni, az divat. Oxford stílusú cipők pl. pár éve nagyon mentek és még mindig sokféle van a boltokban, az ilyen mokaszin vagy mi is.
febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam. A balerina egészségtelen, semmi tartást nem ad a lábnak, cserébe szerintem is rondák. Az a műbőr borzalom is a linken, ranézek és érzem az olcsó műanyag szagot. Tényleg az oxford cipőket szoktam még látni nőkön, de nekem azok sem tetszenek, bár a balerináknál jobbak.

Sportcipőből meg rengeteg fazon van, elegánsabb is, extrémebb is, hétköznapi is. Kényelmes, praktikus. Nem csoda hogy ennyire sokan hordják.

febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os, ezt jól leírtad, egyetértek :)

Én már odáig jutottam,hogy furának érzem,ha nem sportcipő van rajtam. Pedig alapból nem vagyok annyira divatérzékeny. Eddig legalább télen vágytam csizmákra,bakancsokra...idén rájuk se néztem.

febr. 9. 00:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!