Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a vélemény a Vintedről?

Mi a vélemény a Vintedről?

Figyelt kérdés
Valakit vertek már át azon az oldalon amikor vásárolt?

febr. 10. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi ez az új perverzió, hogy mindenki ott akar venni használt fehérneműt. Szimplán divat használni, értelme az nincs.
febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
Nekem eddig jó tapasztalatom volt , hozzáteszem eddig ,,csak ‘’ egy könyvet rendeltem , de az teljesen hibátlan volt ,és ha foxpostba kéred ,akkor az egész folyamatot végig követheted , szerintem biztonságos ,én csak ajánlani tudom.
febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

A packeta is ugyanolyan biztonságos.


Én már rengeteg dolgot adtam el, de vásároltam is pár dolgot. Még sose volt gond.

febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos egyszer és utoljára próbáltam meg onnan rendelni. Egy kabátot szerettem volna ami képen az én méretemre való volt és a csajjal is beszéltem aki küldött róka képet. Mikor megérkezett vagy ötször bele estem. Nem mindenkibe érdemes megbízni azon az oldalon.
febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Róla*
febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

30 ruhát adtam el, 10 korul vettem. Csak az egyik vassrolt volt gazos.

Egyszer probaltak atverni de szerencsere ismertem a modszert (email cimet kert hogy majd intezi a szallitast - tudtam hogy kamu mert mindent a vinteden keresztul intezunk )

febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Először kifejezetten jó volt a tapasztalatom mint eladóként mint vevőként, azóta mindkét oldalról inkább semleges, már meg sem nyitom csak ha valaki megvett tőlem valamit. Sok lett az analfabéta meg az amúgy is olcsó dolgot felére alkudozó aki azt hiszi 400 forintos napon van a turiban
febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ki lehet fogni új állapotú, márkás cipőket jó áron.Érdemes böngészni.
febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jarnold válasza:
Annyira egy ostoba(csak azért fejezem ki magam így,mert nem akarok káromkodni) de a vinted fejlesztője valami fogyatékos alapiskolás.Semmit nem lehet állítani,alig bírtam regisztrálni is,mert nem küldte az sms-t a rendszerük.Szvl kb. 30 éve is gáz lett volna ilyen kezdetleges valamit létrehozni..nem még most....szégyen az egész.
febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KissFranci ***** válasza:
Nekem a Vinteddel nincs tapasztalatom, minden használt ruhámat a Vaterán passzoltam el eddig. Nagyon szeretem, könnyen kezelhető a felület és sokan használják, hamar lehet vevőt találni.
márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!