Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan működik a Vinted...

Hogyan működik a Vinted alkalmazás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Előre is bocsánatot szeretnék kérni a fárasztó kérdésekért, nagyon el vagyok veszve.

Szóval megveszi a vevő a terméket, ki adja hogy szállítási címke lekérése oda meg kéri a címemet és ilyesmik, gondolom az én címemet kell leírjam mivel a vásárlóét ugyebár nem tudom.

Azt hiszem utána fogok egy kódot kapni, de azzal mit kezdek? Amikor megyek feladni a csomagot mondom a kódot és ennyi? Azon lesznek a vevő adatai vagy mi? Vagy ha automatába rakom nem kéne valami infót rá írjak? A vevő már kifizetette a szállítási díjat?

Mikor feladtam a csomagot a vevő fog értesítést kapni? Vagy mikor meg érkezik neki a csomag, ő jóvá kell hagyja hogy igen meg érkezett, és akkor jön át nekem a most még függőben levő pénz? Mi van ha nem hagyja jóvá? Bocsánat a hülye kérdésekért de én abszolút nem értem hogy megy ez



febr. 11. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A te címed lényegtelen ez esetben.


Elmész feladni a csomagot, ott elindítod a folyamatot, majd rányomsz, hogy “csomagküldés” azután “csomagküldés szerződött partnerrel”, ha jól emlékszem, de a vinted logoja biztosan ott lesz a foxpost automata kijelzőjén. Ekkor beírod a kódot amit látsz az üzenetben, ahol lekérted a szállítási címkét.


A csomagra neked nem kell ráírni semmit, azt a foxpost-os alkalmazott fogja rányomtatni amikor kivette a csomagot.


Amint a vevő megkapta a csomagot 2 napja van reklamálni, ha valami nem tetszene neki. Ha rögtön elfogadja, hogy rendben van minden akkor meg is kapod a pénzt.


Ahogy feladod a csomagot a vevő fog értesítést kapni róla és fog kapni egy foxpost-os kódot ahol nyomon is tudja követni.


Ha nem hagyja jóvá akkor húzódik a dolog, de nem ilyenek szoktak lenni az emberek hála istennek… (legalábbis velem sosem történt ilyen)

febr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi kérdésed lenne nyugodtan írhatsz itt vagy akár privátban is
febr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szállítási címke lekérésénél nem kérdez semmit. Csak ad egy kodot. Ahol feladod a csomagot ott kell bemodnani vsgy beírni a kódot. Ez alapján tudják majd a vevő minden adatát mert a vevő a saját vinted appjában ezt megadta
febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor a vevő megveszi, akkor már kifizetett mindent. Lekéred a kódot és azt beírod az automatába ha foxpost vagy bemondod az eladónak ha packeta.

Csomagra semmit nem kell írni. Vagy a foxpostosok vagy a packetások fognak mindent ráragasztani a kód alapján amit bemondtál.

Kap értesítést a vevő akkor is ha feladtad meg akkor is ha már átvehető.

Ha átveszi és nem okézza le akkor egy idő után már automatikusan leokézza neked a vinted, mondván a vevő nem élt panasszal.

Ha jováhagyta ő vagy a rendszer, a vintedes egyenlegedre megy a pénz. Azt le tudod vásárolni vagy átutalni a bankkártyádra


Szóval semmit nem kell ráírni csak legyen meg a kód

febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a kódot rászoktam írni a csomagra,főleg,ha többet adok fel,hogy ne cseréljem össze őket.Meg könnyebb onnan beírni,mint a telefonon keresgélni.Egyszer pedig nem volt net a packeta ponton,akkor csak annyit kérdeztek van e rajta kód,és ott hagytam.
febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikeruuult, mindenkinek koszonom szepen :)
febr. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!