Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért várják el,hogy a kövér...

Miért várják el,hogy a kövér nők olyan ruhát viseljenek,amiben nem látszik az alakjuk?

Figyelt kérdés
Mindenhol olyan ruhákat reklámoznak,ami eltakarja a testüket.Mintha szégyellniük kellene az alakjukat.Miért ne hordhatnának szűk nadrágot,rövid szoknyát?

febr. 14. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a költő mondja: mert “ápol és eltakar.


Nem vonzó látvány a mindenfelé lógó, gyűrődő -türemkedő háj.

febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem speciel vonzó látvány.Imádom,amikor egy extra molett nő szűk nadrágot visel.Sajnos ritkán látok ilyet.Miért kellene szégyellnie magát egy nőnek,ha kövér?
febr. 14. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

A te fétised nyilván elég ritka, hacsak nem kő alatt élsz akkor ezzel tisztában vagy.

febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ritka az ízlésem,de ettől még a kövér nők is öltözködhetnének úgy,mint az átlagos alkatúak.Csak sajnos kinevetik,megbámulják őket.

Van ebben tapasztalatom.....

febr. 14. 15:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Öltözködhetnek, semmi nem tiltja.

febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van!Legfeljebb kinevetik őket.
febr. 14. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szabad menni sportolni és normálisan étkezni, semmi nem tiltja nekik.
febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki a testalkatának, adottságainak megfelelően kellene öltözzön, ízléses keretek között, de ez nem az a világ.
febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ami jól áll egy vékonynak, az nem fog jól állni egy kövérnek, ilyen egyszerű. 😉🤦👏
febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs annál rosszabb mikor egy molett vagy teltebb hölgy bő ruhákat vesz fel. Még nagyobbnak mutatja, olyan mintha sátrat viselne. Az a lénye, hogy ne a saját méreténél kisebbe próbálja magát belepréselni. Alakot követő ruhák legyenek, de ne szűkek. És a dereka "legvékonyabb" pontját emelje ki. Valamint jól mutat ha a csukló és a boka látható. Tehát ruha ujját feltűrni. Yurkov Orsiékat érdemes bekövetni, nagyon otthon vannak a témában és értékes tanácsokat adnak.
febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!