Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ma milyen fajta és...

Lányok, ma milyen fajta és színű zokni volt rajtatok?

Figyelt kérdés

Boka, normál, hosszú szárú, vagy térdig érő?

A másik kérdésem pedig, hogy milyen gyakran cseréltek zoknit?



febr. 14. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Milyen gyakran? Természetesen naponta. Harisnyát hordok, ma egy vékony fekete térd harisnya volt rajtam a nadrágommal. Egész konkrétan ilyen :)


[link]

febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Boka, 1 zöld nyuszis a másikon egy rózsaszín macskás. Természetesen naponta, de mivel holnap ezeknek a párja lesz rajtam csak fordítva így azt fogják hinni hogy megint ugyan az van rajtam 🤭
febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Térdig érő, egyszínű fekete. Szinte mindig ugyanazt a típust és színt hordom, csak a hossz változik időjárás függvényében. Így könnyebb párosítani őket:D
febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete normál. Naponta váltok zoknit a napi zuhanyzáskor. Kivéve ha pl. leizzadok, edzéskor, vagy pl. vmi olyan helyen voltam benne, ahol koszossá válhatott, akkor aszerint szintén lecserélem.
febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Világoskék kiscicás bokazokni. Naponta szoktam cserélni.
febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Janka_19 válasza:
100%

Fehér bokazokni

Minden nap cserélem

febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyen
márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!