Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete sport melltartó nagyon...

Fekete sport melltartó nagyon gáz fehér póló alá? Edzőteremben

Figyelt kérdés
febr. 16. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Igen
febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Kutya se figyeli.
febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz. De inkább vedd le a pólót és legyél csak sportmelltartóban.
febr. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem
febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Alapvetően nem az, hiszen nem sok embert érdekel. De, aki ilyen kérdést tesz fel, azt foglalkoztatja, vagyis önmaga, illetve igényessége miatt figyeljen oda.

Férfiként én odafigyelek, hogy passzoljon pl. az ingem és az alsó pólóm színe. Áttetsző anyagú ingeket eleve nem szeretem. Alsó pólót pedig mindig érdemes alá venni, mert akkor nem izzadja át az inget az ember. (nyáron is, talán meg inkább) Mellesleg, engem az is zavar, ha különböző melltartó és alsó van egy nőn. Pontosabban nem zavar, inkább megállapítom, mennyire van stílusa, igényessége. Számomra a sport vagy a fizikai munka nem azt jelenti, hogy igénytelenebbnek kell lenni, csupán más fajta ruházatot igényel.


„A stílus maga az ember” – mondta Georges-Louis Leclerc de Buffon 1753-ban, az akadémiai székfoglalójában. A francia természettudós szerint „a stílus nem más, mint a rend és a lendület, melyet az ember gondolataiba belevisz”.

febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!