Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak olyan lányok...

Miért vannak olyan lányok akik push upot hordanak?

Figyelt kérdés

Mi ennek az értelme? Csak akkor hordják ha olyan pólót vesznek fel hozzá amiben kilátszik a mell?


De miért kell ilyet csinálni?


Van egy lány is akit régóta ismerek, és ő is kivágott pólót vett fel push uppal. Azt hittem ő nem ilyen ribis fajta lány, mért kell kirakni a mellet push uppal? Azért van a push up hogy még jobban látszódjon a mell?



Azt olvastam hogy a női mell egy szexualizált dolog. És már majdnem nemiszervnek számít szinte. Akkor mért kell kirakni, mutogatni?


febr. 17. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora fusztráció van benned...
febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tehát a fő kérdés ami nagyon érdekel:

Miért kell kirakni a mellet? Hogyha tudja mindenki hogy ez szexualizációnak számít. És minden pasi erre vágyik.

Normális lányokra gondolok

febr. 17. 17:34
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert neki így tetszik! Ha téged zavar, akkor ne nézz oda!
febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem ribi a lány, csak meg akarod baszni, de ő téged nem. Verd ki és nyugodj le.
febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
Azért mert autentikusan hazugok
febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Én melltartót nem hordok.Szép melleim vannak.Akkor szerinted a bimbómmal ribiskedek?Nem mondanám,mert jó pár meztelen és fehérneműs képem kering a nagy világban.Van kivel lefekűdnőm,ha nem lenne meg szólokvalakinek.

Azért rakja ki,mert tetszeni akar magának.Vagy efy fiúnak,vagy a hülye,sz.arkavaró lányokat akarja idegesíteni.

Teljesen mindegy számodra.

febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert pontosan tisztában vannak vele, hogy a mai társadalomban a női mell szexualizált testrész. És szexik akarnak lenni. Igen, van hogy a normális lányok is. Ennyire egyszerű.
febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. Szóval csak erről van szó
febr. 17. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Egyet tudok érteni a #7 -e hozzászólóval.

Néha szeretem dögösnek érezni magam, és akkor igenis felveszem a push up melltartót egy kivágottabb felsővel. Még ha ez nem is baromi feminista azért is csinálom, hogy mások megnézzenek és leszarom hogy ez esetleg szexualizál.

Szerintem ami nem mindegy az az indok, a viselkedés gyakorisága, vagy amikor így pucsítva pózolnak.

febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresek penpalt, úgyhogy nem privátban válaszolok. Szinte minden lány akar néha szexi lenni, az is amúgy aki amúgy visszafogott. Jól esnek a bókok és az elismerő pillantások. Ettől még nem lesz sem bogyós gyümölcs, sem rib.nc.
febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!