Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lány hordhat Vans Old Skool...

Lány hordhat Vans Old Skool Flame cipőt vagy inkább ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy kb másfél évvel ezelőtt vettem (hozzáteszem a saját pénzemből) egy vans flame cipőt. Nagyon megtetszett és a stílusomhoz illetve szerintem a jellememhez is illik (egyébként még mindig szeretem csak nem hordom). Pár hét erejéig hordtam is, de aztán átfutott az a gondolat a fejemben hogy lehet hogy ez a cipő inkább fiús (amúgy unisexnek van írva, azért is vettem meg), és nem akarom hogy ez miatt mondjuk leszbikusnak nézzenek az utcán (nem vagyok homofób amúgy, de ettől függetlenül azért nem lenne túl jó ha leszbinek néznének), szóval azóta ott porosodik a cipőspolcon.

Szóval az lenne a kérdésem hogy hordjam ezt a cipőt vagy szerintetek is inkább fiús?

A válaszokhoz légyszi nemet és életkort is írjatok ha lehet mert korosztály és nem szerinti véleményekre is kíváncsi lennék :)

16/L



febr. 21. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Senkit nem érdekel az utcán a cipőd, ha az őszinte véleményemet kérdezed. Te megjegyzed minden ember cipőjét aki szembe jön az utcán?

Hordd azt, ami tetszik neked.

febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem hogy leszbisnek hat-e, az összképtől függ, nem egy cipőn múlik. (Kisugárzás, ruházat, viselkedés, hajviselet stb)

Szóval ha tetszik, ne emiatt ne viseld.

febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
febr. 22. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!