Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használtok talpbetétet?

Használtok talpbetétet?

Figyelt kérdés
Szeretném a cipőm belsejét megóvni, így arra gondoltam veszek talpbetétet, de akkor már kényelmeset vennék, viszont nem ismerem őket. Ti használtok? Melyiket érdemes erre a célra megvenni.
febr. 27. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb cipőbe nem lehet tenni, mert a gyárit nem lehet kivenni.

Ja és kívülről hogy fogod megóvni a cipődet? Nejlonzacskó?

febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! 🤗
febr. 27. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én használok. DM-ben lehet venni pl. vékony lábizzadásgátlót, amit pár hetente cserélni kell, de nem drága és több is van egy csomagban és elég kényelmesek is, de nem ez a fő céljuk. Meg van egy Scholl betétem, az nagyon kényelmes, olyan vele járni, mintha folyton rekortánon mennék.
febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Deichmannos lúdtalpas betétet használok több csukában is. A talpam egyébként normál, de a keményebb betéttel jóval tovább bírom kényelmesen a puhább talpú cipőben..

[link]

febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, memóriahabosat, magassarkúba zseléset. Nem mindegyik cipőmbe teszek, de egy jó párba.
márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!