Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tescos férfi polok nektek is...

Tescos férfi polok nektek is szar?

Figyelt kérdés
2 mosás után centiket megy össze nyaka elcsavarodik stb. Ti is tapasztaljátok? Hol lehet normális minőségű férfi pólókat venni?
febr. 28. 23:04
 1/9 anonim válasza:

Igen. De a Lidls is...

Sőt! amikor valamelyik méretezés és anyag megfelelő, a kövi héten már tuti más a minősége. :)

febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én Budmil márkaüzletben pl nem találtam rám való pólót, mert "általános" testalkatom van (semmi nagy has vagy ilyesmi, egy átlag), de az összes ruha sztreccs, meg slim, meg fitt meg fene tudja mik. Passzos vackok. Ezért jár szükszárú gumisnadrágba a molett néni is, mert semmi normál méretezés csak ilyen feminim testhez simulók.
febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nehogy már egy pólót ne tudjatok venni!!!!! Annyi divatáru bolt van mindenféle márkából! Tescoban mégis ki a f.om vesz ruhát?!
febr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3

Fogalmam sincs XD fel sem lehet próbálni

febr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Gondolom az, akinek nincs pénze másmilyenre. Volt tinikoromban egy szakasz, amikor lidlös és tescós ruhákon éltem, elég is volt, nem hiányzik, de egy elfogadható márkaboltot nem tudtunk volna megfizetni.
febr. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs egy hónapjay h Premier Outletben 3500-ert hoztam el under Armour felsőket, köztük pólót is. Ki kell fogni, de ja, ki a f...... vesz a teszkóban ilyet? Én inkább vadászom, mert megéri. :)


Am igen, már ránézésre is botrány a T póló...

febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3

olcsó volt fel probáltam jól is nézet ki:(

febr. 29. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom máshol akkor mit adnak a Tescókban, nálunk F&F ruhákat, ami egy teljesen jó márka. Szokott lenni próbafülke is a ruha osztályon. Legalábbis nálunk van. Az áruk meg semmivel nem olcsóbb mint bármilyen fast fashion, szerintem a minőségük sem. Kb H&M szint, és jobb mint sok másik, pl Sinsay vagy Cropp. Azok hiába "rendes" ruhaboltok, sokkal rosszabb minőségűek.

Érdemes az anyagösszetételt nézni. Én pamut pólókat szoktam venni, nem amortizálódnak gyorsan. De a kedvenc farmerem is Tescós (és nem azért mert másik nincs.)

febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Pont a napokban nézegettem a Tescoban a pólókat. Olcsó, de megfogva sem tetszett az anyaga.

Ami nekem bejött, az a Decathlonos póló. Viszonylag ez is olcsó (4e Ft körül van), de jó a minősége.

márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!