Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért tudnám ezt a kabátot...

Mennyiért tudnám ezt a kabátot eladni?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen oldal amit találtam róla, használtan majdnem 30 ért ment el. Teljesen vadonatúj az enyém nem hordtam.

Vagy érdemesebb mondjuk ebayra feltenni? Ott van a leírásban hogy a 90 és évek egyik egyetemi kabátja volt.

Érdekelne a véleményetek hátha itt valaki tud segíteni nekem.

[link]


febr. 29. 08:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Vintedre érdemes lenne feltenni?
febr. 29. 08:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint van egy kabátod egyetemi felirattal?

Vagy te valahogy hozzájutottál egy olyan kabáthoz, amit valaki tényleg hordott a '90-es években a csapatból?

febr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ott a link. Ugyanolyan kabátom van. És ott a leírás alatta
febr. 29. 10:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak hozzá jutottam pár éve
febr. 29. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod te is 30-ért felrakni valahova, de szerintem itthon annyiért nem kell majd senkinek. Nálunk egyrészt csóróság van, másrészt nincs kultúrája a baseballnak, azt sem tudják az emberek mi ez. Lehet külföldre nagyobb sikerrel tudnád magasabb áron eladni. Első körben én felraknám Vintedre meg Market Placere annyiért, de azért nagy reményeket nem fűznék hozzá.
febr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itthon szerintem sincs nagy értéke hiszen a kutyát nem érdekel egy random pittsburghi baseball csapat. Tedd fel ebayre ha mindenképp a pénzszerzés a célod vele. Vinteden max párezerért tudod elpasszolni
febr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!