Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted Eladás mik a tapasztala...

Vinted Eladás mik a tapasztalatok az oldalról?

Figyelt kérdés
márc. 1. 16:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Eladni akarok Vinted-en hogy müködik mi a vélemény róla?
márc. 1. 16:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű, én utána sem olvastam, az oldal mindent kiír, nem lehet elrontani. Ismerőseim nagyon dicsérték, így én is regisztráltam, pedig nagyon visszás volt az a gerilla marketing, amit a Vinted folytatott, viszont tényleg, amit máshol hetekig hirdettem vagy el sem tudtam adni azt a Vinteden eladtam, volt hogy perceken belül.
márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%

Csak a Vinteden vagyok hajlandó adni-venni.

Be vagyok biztosítva a pénzemet vagy a vásárolt termékre.

Sehol nem szoktam előre fizetni csak itt.

Nem mellesleg itt szinte mindent el tudok adni

márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után nekem pang az eladás/megtekintések.

Új, címkés cuccokat el lehet adni elég gyorsan.


Nagyon áron alul hamar elviszik,de máshogy nem is igazán éri meg venniük a vevővédelmi+szállítási díj miatt.


A szabályzat szigorú, de nem mindenkivel. Csomó replika,bontott kozmetikum stb hirdetés van,mást meg annyiért bannolnak,hogy más belép a fiókjàba ugyanarról az eszközről.


Alapvetően az ilyen Jófogásnál,Marketplacenél biztonságosabb,de rugalmatlanabb is (szállitási opciók pl.).

márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Tegyél fel egy új ruhát, és akkor jobban megnézik amit eddig felraktál. Én sokszor megnezem egy eladó már előzőleg felrakott ruháit.

Először egy program szűr. Könnyen ki tudja szűrni hogyha már bontottként árulnak egy kozmetikumokt. Ha pl bontott állapotban van a képen azt is észreveszi, de ha kiírod azt is. Ezért ezt allítolag az üzenet rovatban szokták részletezni. Nyilván azt is hamar észreveszi ha más lép be a te telefonodról. Bár a tiltásnak akkor nem látom ertelmét ebben az esetben.


Viszont biztonságos. A vevőnek semmi adatot bem kell megadod magadról, még az email címedet sem. Ha fizet az a Vinted számlára kerül amit te utólag levesszel. Csak a Vinted tudja hogy ki az igazi vásárló és a vevő. Nekem ez nagyon pozitív dolog.

márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, pontosítani szeretnék. A nevünk kiderul, de csak az eladáskor. Se a cím, se az e-mail, se a számlaszám. Fényképet se kell felraknod így rád se tudnak keresni a Facebookon (ha van). Látok rendszeresen teljes névvel és fenykeppel regisztrált embereket. Nem értem miért van rá szükség.

Én első előadóként már az első héten elasdtam 2 ruhát a 6-ból, úgy hogy egyetlen pozitív pontozasom nem volt még.

márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KissFranci ***** válasza:
Vegyes érzelmeim vannak az oldallal kapcsolatban. Kb 10 éve használok hasonló oldalakat és adom el a használt cuccaim. Eddig nekem a Vatera volt az az oldal, amiben sosem csalódtam.
ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!