Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat,ékszereket,cipő...

Milyen ruhákat,ékszereket,cipőket,táskákat vennétek ha több milliárdot nyernétek a lottón?Persze ha lottóztok.🙂

Figyelt kérdés

márc. 9. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

1viszontkérdés utána válaszolok

Ferfi vagy nő vagy kérdező?

márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úúú én az Under armor Hovr Sonic 4-e s cipőjét venném meg, fekete-pirosban o.o meg kiüríteném a kívánságlistámat zalandon, bibloo-n és answear hu-n is. 2 mellényt is kinéztem, az egy a Puma F1-es Mercis csapatos mellénye, meg van egy kék Ralph Lauren póló is, ami kb 70 000 😅 de milliók nélkül is lecsapok majdnem mindre, csak szép sorjában 😁

F

márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vennék, hanem varratnék magamnak minden félét, (ruhát, kabátot, felsőket, szoknyákat stb.) kissé vintage stílusban.
márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is varratnék, mert a boltokban nagyon sok elszabott ruha van, az 50-100 ezer közötti kategóriában is.
márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit biztos nem vennék, olyan neves márkájú ruhákat amiken nagy betűvel virít a márkajelzés.

Szerintem én is sokat varratnék amit tökéletesen rám szabnak, így szuper jól passzolna rajtam :)

Na kiálmodoztam magam :)

márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megvennék a neten ha megtetszik. De nem kezdenék playboynak öltözni. Ha nem jó, mégsem tetszik, menne az alapítványomba ami szegény gyerekeken segít.
márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már varratás, azért csináltatnék magamnak minőségi öltönyt, szmokingot, és lehet frakkot is. Mindig tetszett hozzá a fehér sál, fekete pelerin, ahogy a kuzinok mentek este a Nincs kettő négy nélkülben.
márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem ruhára meg hülye táskákra költenék, amíg van addig minek, egyébként sem márkát szoktam nézni hanem árat és minőséget
márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Nagyon tetszenek pl a Dolce&Gabbana meg a Valentino ruhák, olyan romantikusan nőiesek. Ugyanakkor az életmódomhoz rohadtul nem illenek. És akkor sem illenének ha nem kéne dolgoznom, mert a gyerekkel attól még be kell menni a homokozóba. A táskákra soha nem izgultam annyira, cipőből meg csak a Skechers a kényelem miatt.

Szerintem pár drága anyagot próbálnék ki szívesen, pl vennék gyapjú meg hernyóselyem cuccokat. Meg aranyozott ékszerek helyett színaranyat.

márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát.🙂
márc. 10. 10:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!