Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Converse...

Mi a véleményetek a Converse cipőkről? Mennyire kényelmesek? Mi a benyomásotok, ha valakin láttok ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett pár dizájn, egyediek és úgy érzem tökre passzolnának hozzám, de nem akarok olyan lenni, mint mindenki más. Hogy nekem is van és uu akkor most menő vagyok, mostanában elég felkapottak lettek. Nem is ezért szeretnék meg a márka jelzés se érdekel. Egyáltalán jó minőségű?

márc. 11. 23:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
82%
3 is van,kényelmes mind
márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
A sima vaszon tornacipők kényelmetlenek és túlárazottak. Legalább puha lenne a talpuk de még az sem. Kb annyit érnek mint a kínai másolataik.
márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Semmilyen benyomást nem kelt, egy sima tucatmárka. Tinikoromban nekem is volt, de szerintem nem valami kényelmes, főleg ha egész nap talpon vagy. Viszont nem gagyi, nem esik szét pár hónap alatt mint a másolatai.
márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom őket, de amúgy nem most lettek menők hanem pár évtizede.
márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is olyan 15 éve jóval felkapottabb volt. Én egyszer hordtam, szerintem baromi kényelmetlen más tornacipőkhöz képest.
márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
85%
Szerintem is nagyon kényelmes, már ha nem egész nap talpalsz, jössz még a városban benne. Akkor néha azért jobb egy vastagabb talpú. És igen tartósak.
márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egyáltalán nem tartós
márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Saját tapasztalat: az első héten borzalmas volt, a legkényelmetlenebb lapostalpú cipőm valaha. Azóta viszont a legkényelmesebb. :D

márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer vettem egy zöld magasszárú vászon converse cipőt. Nagyon jól nézett ki, nagyon tetszett. Nem volt olcsó, talán Legends volt sz üzlet neve ahol vettem? Baromira fájt benne a talpam, kb egy hétig birtam hordani. Fél évig tartott amíg a lábam rendbejött. Egy heti hordastól pedig elkezdett kopni a talpa.


Előtte volt egy converse bőr deszkás cipőm. Az baromi kényelmes volt, és nagyon finom a bőre. Azt évekig hordtam, aztán az orrán elvált a bőr és a gumitalp. Ja és önkényuralmi jelkép volt rajta :))

márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kinézetre tetszenek, de sajnos nagyon kényelmetlenek, kidörzsöli a kislábujjam. Az alacsony szárú a sarkamat is leghátul. Pedig nincs széles lábam. Mindenképp próbáld fel üzletben, ne rendelj online
márc. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!