Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete bőrgatya fehér sportcip...

Fekete bőrgatya fehér sportcipővel mennyire divatos?

Figyelt kérdés
Manapság sok csajt látok így öltözködni.
márc. 12. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Hogy mennyire divatos azt nem tudom (pedig fiatal lány vagyok), de az biztos hogy nem néz ki jól.
márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ízlés dolga
márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Most elég nagy divat a műbőr nadrág. Rövidnadrágot is látok sokakon. Nem forrónadrág, hanem ilyen buggyosabb valami. Hosszúban is bővebb és buggyos fazonokat látok nagyon sok mindenkin.

Nekem nem tetszik. Fura az anyag esése és iszonyatosan erősít. Max. annak áll jó, aki kifejezetten vékony, szinte sovány, és nem is nagyon alacsony.

márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a műbőr nadrágok mindig a fekete kukászsákra emlékeztetnek, még egy embert sem láttam, akinek valóban jól is állt volna, még a sztárok között sem. Kimehetne már a divatból, se nem szép, se nem praktikus/ kényelmes.
márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
1 ha te is fiatal lány vagyok mégis sok fiatal lány sportcipővel bőrgatyát mia nap láttam pont néhány lányt ugy hordta.
márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg fehér bőrgatya fekete sportcipővel?
márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ívy1 ***** válasza:
0%
Bőr vagy bőrhatású leggingsel jó
márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!