Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mennyi ruhája van kb?...

Kinek mennyi ruhája van kb? Miből mennyi?

Figyelt kérdés
Nekem k. sok sajnos, alig hordok belőlük párat de most gyászidőszakban vagyok így még annyit se..

márc. 18. 15:41
 1/5 anonim válasza:
100%
Inkább mennyi használható ruhája van valakinek? Pl. nekem, ami ruhám van, azt 100%-osan kihasználom. Mondjuk van mit-mivel kombinálni. Nekem blúzból több van, mint ingból. Vagy pl. nekem szoknyából is több van, mint nadrágból.
márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok volt, 3 szekrény volt velük tele, és mindig ugyanazt a pár darabot hordtam.

Nagyon elegem lett, most kb negyede van ezeknek, és sokkal több mindent hordok.

márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele! Elegem van

Mit csináltál velük? Eladtad?

márc. 19. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyummal hasonló a méretünk, ami tetszett neki azt odaadtam. Illetve van tőlünk nem messze egy jótékonysági ruhagyűjtő, a többi szép állapotú ruha oda került. Így tettem valami jót is, illetve nem kellett az eladással bajlódnom, amennyi időbe az telt volna, a bejövő kis pénzt nem érte volna meg igazából.
márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
márc. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!