Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aranyosnak tartod a Flip-Flop...

Aranyosnak tartod a Flip-Flop papucsot?

Figyelt kérdés

márc. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Részben igen, mert a női láb szépen látszódik, a sarok flip-flip, csitt-csattogása meg különösen tetszik. Viszont mivel nincs tartása általa a láábnak, így veszélyes.
márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Aranyosnak nem annyira, inkább praktikus ha csak le akarok menni a boltba. A magassarkú papucs szerintem nőiesebb, olyat viselek legtöbbször.
márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, sőt taszít. Néha praktikus, pl strand, koli, stb. De utcára felvenni nagyon gáznak tartom. Ráadásul tiszta retek lesz a lába annak aki hordja...
márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
A legkevésbé sem
márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Ezt a csittcsattogást évekkel ezelőtt is olvastam itt, akkor is hányingerem volt ettől a fétises lúzertől.
márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Rettenet.
márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő.

Városba eszemben sem jutna flip-flop-ban menni, strandra is úgy szoktam, hogy a táskában viszem.

Faluban viszont praktikusnak tartom, udvaron kertészkedni, virágot locsolni, stb. Előfordult már sokszor, hogy az utcán is flip-flop volt rajtam kutyasétáltatás közben, kisboltba elsétálni, barátnőmhöz átmenni.

Valamint (tudom, hogy nem a legbiztonságosabb, de semmi gondom nem volt még belőle) egyszerűen imádok papucsban biciklizni. :-)


L/23

márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

7.

Mi a franc jó abban, hogy kertben a földet taposva, sőt túrva, össze-vissza bicsaklik a lábunk, meg még 10 mp alatt tiszta kosz is lesz?

márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.:

Nem szoktam ilyen földettúrós jellegű kerti munkákat végezni papucsban, még a gereblyézéshez is húzok cipőt.

De a paradicsomszedéshez, slaggal történő fűlocsoláshoz, ilyesmi folyamatokhoz nekem tökéletesen megfelel a flip-flop, főleg kánikulában...

Sőt tavaly - apa hárította rám - de 4-5 alkalommal gazt, gyomszárat is égettem a kertünk sarkában (önkormányzati rendeleti idők és szabályok betartásával), jó volt flip-flop papucsban csinálni.

márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!