Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lidl-ben vàsàroltam egy cipőt...

Lidl-ben vàsàroltam egy cipőt 5 napja de kényelmetlen.Szerintetek visszavihetem?Visszakapom az àràt vagy ilyenkor mit lehet csinàlni?

Figyelt kérdés

márc. 23. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hordtad az utcán, csak otthon próbálgattad, akkor visszaviheted.
márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Vagy visszaveszik, vagy nem. Utóbbi esetben mehetsz a fogyasztóvédelemhez...
márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen gagyi helyeken nem célszerű ruhát venni... üzletpolitika függvénye.
márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

A Lidl-nek egyáltalán nem gagyik a ruhái. A felnőtt cuccaikat is szeretem, de a baba ruháik a legjobbak. A harisnyájuk pl nekik a legjobb azok közül amiket eddig próbáltunk. Az overáljaik is nagyon jók, felénk minden második baba Lidl overált hord az utcán, (pedig nem csóró környéken lakunk.) Úgyhogy ez elég hülye sztereotípia.

Ha látszik rajta hogy hordtad utcán, akkor ilyen indokkal nem veszik vissza, csak ha konkrét minőségbeli kifogásod van. Próbáld megtisztítani. Ha olyan állapotban van, hogy még eladható akkor valószínű visszaveszik. (Ehhez mi köze a fogyasztóvédelemnek? Offline vásárlás gondolom, nem kötelesek visszavenni.)

márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én amit eddig visszavittem mindet visszavették, de mindegyik zsír új volt, és látszódott rajtuk, hogy kopásmentes az egész termék
márc. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
márc. 24. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!