Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mennyire tartjátok...

Lányok mennyire tartjátok magatokat szexinek egy edzős nadrágba?

Figyelt kérdés
márc. 29. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mivel rendszeresen edzek és kerek a fenekem, nagyon :D Meg ahogy észrevettem a kondis srácok is elég rendesen megnézik😌
márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közepesen. Ne haragudj de erre nem tudok pontosabb, jobb választ adni. Nyilván jobban látszik minden, de nem azért veszem fel, hogy megbámuljanak, vagy hogy kimondottan szexi legyek egy beleizzadt leggingsben.
márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Én is csatlakozom a ketteshez, én is csak kényelemből hordom nyáron a biciklis gatyeszt, az, hogy kiadja a formát, vagy hogy mennyire tetszik másoknak, az engem nem annyira foglalkoztat
márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-n
márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Rövidnadrágban edzem, amire ráveszek egy melegítőnadrágot, + az utóbbi időben egy kapucnis felső is van rajtam. A férfiak mindenhogy megnéznek, de az sokkal jobban zavart, hogy a lányok méregettek...
márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!