Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartóméretet kéne...

Milyen melltartóméretet kéne hordanom eszerint és milyen olcsóbb üzletek vannak ahol van?

Figyelt kérdés

Egy amerikai oldal szerint 32E kosár kéne nekem (80 - 97 a két méretem). Európai méretezés szerint ez 36/80E lenne. Most 36D kosaras melltartóim vannak, de érzem, hogy szűk a pántja hátul. Akkor szerencsésebb lenne egy 38D-set keresnem? Viszont kosárméretben meg egyáltalán nem érzem, hogy kéne nagyobb. Akkor viszont a 38/85C-set kéne próbálnom, mert elvileg az a 36D testvérmérete...


Az a baj, hogy bementem már pár ruhaboltba, de egyszerűen egyik méret sem volt elérhető. D-E Kosárból se volt 85-ös, C-ből sem. Feltételezem azért mert nagyon sok hozzám hasonlóan 40-es ruhákat hordó nő él Magyarországon, akik elviszik ezeket a melltartókat. De sajnos nem tudnék 5000 forintnál többet kiadni egy darabra most, pedig már elég égető lenne a kérdés.


Hol érdemes szétnézni online?


Köszi a segítséget!



márc. 29. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Pistike megint nonek adod ki magad ?
márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
89%

Szerintem 5000ből max kínai, vagy pepco jön ki.


Szoptatósban lesz valszeg megfelelő méret, pàrom pl imàdja azokat hordani.

márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Testvér méret nem valós dolog! Autógumiknál van "váltóméret".


Nézd, az a helyzet ha melltartó nélküli állapotban nem olyan kerekek a mellek, akkor a körméret ugyan megvan, de mégis a kisebb kosarú lehet jobb, mert a keblek térfogata azt tölti ki.

márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát én el nem tudom képzelni hol nézted, 85C kb mindenhol van (C&A, Tesco, kínai). És igen, a helyedben ezt a méretet próbálnám meg elsőnek.

Mondjuk egy 85C az nagyon nem 40-es méret, de az már más kérdés.

Ha csak annyi a baj, hogy hátul szűk, de amúgy még hordható, akkor lehet venni bővítőt, kínaiban párszáz forint.

[link]

márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért, akkor mi a 40-es méret szerinted? Minden ruhám 40-es vagy nagyon max. 42-es de sok 38-as is van, de te tudod nyilván, mit hordok. Mell alatti körméretem tuti 80, ma is mértem. De mégis kicsi rá a 80-as szóval váltani fogok.b
márc. 29. 21:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Az már más tészta, hogy fogyni kellene egy 10-15öt, nyilván ezt én is tudom, csak nem ez volt a kérdés. :D
márc. 29. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, mennyi lenne a megcélzott testsúly? Mikor szeretnéd elérni?
márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6: Attól még az átlag 40-es méretű nők nem hordanak 85-ös melltartót. Ha megnézel bármilyen mérettáblázatot, akkor látszik hogy a 97-es mellbőség az 42/44. Az mondjuk tényleg érdekelne, hogy hol nem volt.


Online a bonprix-t ajánlom.

márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pici vagyok, 162 cm magas, így nincs széles vállam, a nagyobb ruhák lecsúsznának. A kabátjaim 42-esek mert ahhoz alá kell öltözni. Sima ruhából tenyleg nem kell ekkora.


73 kg vagyok, az érettségin voltam 63. Sosem voltam vékony így sosem volt cél 60 kiló ala menni. Voltam egészségfelmérésen, a fiatal orvoslány szerint sem kell ilyen babérokra törnöm, mert nem ilyen az alkatom, izmos vagyok, csak sok a zsír, azt mondta 65 alá elég menni. Amúgy már fogytam 4 kilót, 77-ről indultam. Sajnos kiderült, hogy vannak petefészek cisztáim így kivizsgálásra küldött az orvos. Egyelőre női hormonok, pajzsmirigy teszt negatív, nincsen ilyen jellegű hormonzavarom így kizárásos alapon az IR marad, de azt majd a progeszteronnal teszteljük 2 hét múlva. Ha ez sem igazolódik be, akkor is mindenképpen ki kell alakítsak egy IR diétát, ha valaha fogytam azt csakis kevés CH-val sikerült. :(


Ezt világosan elmondta az endokrinológus is, ehhez kell alkalmazkodjak, akkor is ha minden negatív, mert apai ágon mindenki túlsúlyos kb. Meg cukros. Az én szénhidrátanyagcserém is egyértelműen zavaros hiszen 6x eszem egy nap, 4 óranál többet nem bírok ki, mert leesik a cukrom. Azt azért be kellett lássam, hogy àtlag felnőtteknél ez nagyon nem így van. Dolgoznak, siman elvannak napi 2 evéssel, de ettől független nem éhesek, nem esik le a cukruk és a súlyuk is normális. De kellett 27 év mire kijöttem a tagadásból, csak vàltoztatni nehéz.


Mondjuk ezen a ponton talán könnyebb lesz elcsípni, mintha mondjuk 90 kiló lennék. Időhöz nem kötöm, az orvos is megmondta ez nem diéta, ez egy életen àt tartó életmódváltás kell legyen, mert ezt örököltem, ez van.

márc. 30. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!