Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangának milyen előnyei...

Tangának milyen előnyei vannak a sima bugyihoz képest?

Figyelt kérdés
Ugye ami ellene szól azok az eü. okok - fertőzésveszély. Viszont felmerül a kérdés, hogy aki mégis tangát hord, mi miatt? Mitől jobb a sima, hagyományos bugyihoz, vagy akár a francia bugyihoz képest?

márc. 31. 08:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Egyetlen egy= nem látszik át a bugyivonal a szűk nadrágodon.


Hátránya annál drasztikusabb= vékony-keskeny rész belevág elöl -hátul. Így a végbél felől egyenes az útjuk a klf baktériumoknak. Következménye: gyakori a hüvelyi és húgyúti fertőzés.

Emiatt egyre inkább kimegya divatból.

márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Tisztálkodni kell és nem lesz fertőzés. Sexybb talán mint előny. Amúgy ugyan úgy látszik szűk nadrágban. De nem gond. Néha bejön hogy a keskeny pánt stimulál izgat. 27N
márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Van akinek pont ez a kényelmes, mint nekem. Természetesen mondanom sem kell, hogy a pasiknak mennyire bejön.
márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
13 éves koromtól, azaz 20 éve hordok tangát. Soha nem kaptam emiatt fertőzést. Azért szeretem, mert csinosabbnak találom, szexisebb így ezt hordani egy tapadós ruhához, vagy nadrághoz.
márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Varrásmenteset hordok, az sehogy sem látszik át, és kényelmes. Fertőzésem sosem volt, nem tudom, hogyan hozzák azt össze a tangaellenesek...
márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a fertőzés dolgot én sem értem. Aki figyel a higiéniára annál ez nem lehet gond. 15 éve csakis tangát hordok, van hogy csak egy nagyon kicsi csík tanga van rajtam. Sose volt ebből semmilyen gond.

Számomra kényelmes és csinosabb szexisebb is szerintem.

márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon messzire vezetne ez a gondolatmenet, ezért csak vázlatosan:


Az fontos, hogy vannak valós előnyök/hátrányok és vannak olyanok, amikről csak az egyén hiszi, hogy előnyök/hátrányok, de igazából van nem is előny/hátrány vagy esetleg épp ellenkezőleg.


A tangánál sokak mondják, hogy szexi, izgató stb. Ez nem épp így igaz, azaz nem feltétlen igaz. Ezzel nem árt tisztában lenni.


Feljön az, hogy fertőzésveszély... Ez a kijelentés is kicsit mélyebb analízist igényel. Persze, a tisztálkodás befolyásoló, de alapvetően itt is más a helyzet, mint amit sokak gondolnak.


Ezen felül a vonal nem látszódás sem igaz feltétlen. Ezt is az egyén sokszor érvként hozza fel, más kérdés, hogy ez nem állja meg sokszor a helyét.


Ami nagyon fontos: te magad ki akarsz alakítani valamilyen képet a többiek (vetélytárs nők, pasik) szemében, de onnan kezdve, hogy megválasztod a megjelenésed attribútumait és a viselkedésed, onnan kezdve a másik térfélen pattog a labda. Tök mindegy, mit gondolsz magadról, hogy másnak mit kell gondolnia rólad, csak az számít, amit a másik fél gondol rólad, amilyen kép kialakul benne rólad. Ezt már befolyásolni nem tudod, a választásaiddal elindultál egy úton, azon nem tudsz visszafordulni.


Úgy mondják: a tetteid megválaszthatod, a következményeit nem. S hogy vissza a választott alsóhoz: egyszerűen el kell fogadni, sem a tangát, sem a normált hordókat nem fogad el mindenki. Vannak olyan klikkek, akik a tangára és vannak olyanok, akik a hagyományos fazonokra esküsznek. Hogy te melyiket választod, az befolyásolja, melyik klaszter embereinek társaságát vonzod be. Ezt döntsd el te, mennyiben előny avagy hátrány.

márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Jó mert ribis. Más értelmét nem látom
márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit sem szexis meg izgató, inkább undorító a gondolat hogy benne van szó szerint a seggében. Gusztustalan
márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Úgy okoz fertőzést,hogy a végbeled nem steril sosem. Megmoshatod,beöntést is csinálhatsz,akkor sem lesz az. Testnyílás lévén…

Na innen képez egy hidat a tanga a hüvely felé, tehát szépen megtelepedhetnek az amúgy ártalmatlan,de nem a hüvelybe való flórák.

Amikor egy kicsit meggyengül az immunrendszer,akkor tud gondot okozni. Persze nem biztos hogy fog, de minek a kockàzat, ha van már francia fazonból is lézervàgott?

A csíktanga meg egyenesen visszataszító, inkàbb akkor a féltanga verzió szebb.

márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!