Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekben a ruhákban gáz lenne...

Ezekben a ruhákban gáz lenne kimenni az utcára??

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és oda vagyok a vintage americana coquette stílusért és ruhákért, viszont a velem egykorúak nagyon nem így öltözködnek és gáz lenne ilyen ruhákba ki menni az utcára vagy netán iskolába menni? Nagyon szeretem Lana Del Reyt és minden apróságot ami így a régi America stílusa szeretem a régi filmeket, könyveket, verseket és zenéket. Van velem valami baj? Mert én őszintén utálom a mai divatot főleg azt, amit a mostani generáció képvisel... Na de vissza térve szerintetek ki mehetek így az utcára ?


Az ilyen stílusra gondolok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



ápr. 5. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Suliba szerintem egyik-másik túlzás,meg lehet nem díjaznák az ilyen hasam hátam kint van ruhákat (nem tudom milyen öltözködés most az elfogadott), de a nagy része utcára felvehető, van ami nem is olyan feltűnő. Attól hogy nem divat, ha neked tetszik próbáld ki, aztán majd kiderül hogy érzed magad bennük.
ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%
Ha tetszik próbáld ki.
ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen mindent megmutató ruhanemű semmivel sem rosszabb, mint ami most divat.
ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Félre értést elkerülve ennek a stílusnak is van egy kicsit kirívóbb változata, de én nem azokat szeretném viselni, csak a fazon miatt linkeltem be ezeket is de én egy szolidabb változatban viselném őket :)🍓
ápr. 5. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, hordjad. Nincs semmi gáz ezekben a ruhákban, kicsit rövidnek találom a szoknyákat, de hát na. 😃
ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Divat nem egyéniség csak majmolás mások kivetülésének.
ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
94%
Alapból semmi extra nincs ebben de suliba szerintem a képeken láthatók nagyon rövidek és túl kivágottak. Nem tudom, most mi a házirend de nálunk ilyenekért szólt volna az igazgató. Ha viszont a stílus hasonló de ügyelsz arra, hogy a szoknya/ruha elég hosszú legyen (ülve is) és a felsőrészből ne lógjon ki semmi akkor simán jó.
ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha pár centivel hosszabbak lesznek a ruhák, mint a képen, akkor nincs velük probléma.
ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Iskolába azért mondanám hogy ne, mert túl rövidek a szoknyák és a rövidnadrágok. Iskolába egyszerűen nem valóak. De amúgy ha hosszabbak lennének, akkor pl. a ruhákkal nincs semmi baj, de nyilván mivel a többség nem hord ilyet iskolába, ezért kitűnnél vele, ami most neked vagy probléma vagy nem. Pl. ott a 4. képen levő nadrág. Olyan rövid nadrág iskolába nem való.
ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen rövid és kivágott verziókra gondolsz, akkor miért ne hordhatnád? Semmi extra nincs bennük.

Nem veled van a baj, minden tini azt hiszi hogy ő kilóg a generációjából.

ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!