Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az a cipőmárka, amiről...

Melyik az a cipőmárka, amiről az a tapasztalatod, hogy szinte mindig kényelmesek a cipöik? (és esetleg a stílusuk, minőségük is jó, de elsősorban a kényelem most a kérdés)

Figyelt kérdés

ápr. 6. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Rieker.
ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Rieker szerintem is, nekem még a Merrel is.
ápr. 6. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy időben az Etnies. De az utóbbi időben valahogy olyanok a cipőik mint a satu, főleg a lábfejnél mintha lúdtalpasoknak készítenének cipőt, akiknek nincs harántboltozatuk. És mielőtt valaki azzal jönne, hogy az én lábam változott, van egy pár még dobozban lévő régebbi cipőjük azok baromi kényelmesek. Lehet írok is nekik emailt.
ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem egészséges a lábam, így a Seibel cipők, amik tetszenek is, meg viselhető is számomra. (F!)
ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hallottam még a Camper cipőkről hogy jók, úgy is néznek ki, de nincs tapasztalatom.
ápr. 6. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Skechers, amiben akar napokat is végigsétálok, elegánsabban tamaris, vagabond.
ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Skechers. Meg olcsóbbakból az Easy street.
ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rieker, jana
ápr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!