Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan férfi vagy nő aki...

Van olyan férfi vagy nő aki klumpát hord? vagy ez divatja múlt? Mennyire ideális és elfogadott viselet?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok akik szeretnek klumpát viselni bármilyen fajtában? Mennyire ideális és elfogadott viselet, előnye? hátránya? vagy ez kikopott, divat múlt? az igaz hogy nem egészséges viselni mert hamar lehet lúdtalpa tőle?

ápr. 7. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Férfi/fiú, Igen, szoktam viselni klumpát!
Férfi/fiú, nem szoktam viselni klumpát!
Nő/lány Igen, szoktam viselni klumpát!
Nő/lány nem szoktam viselni klumpát!
8 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Akinek van tapasztalata erről, annak köszönöm aki válaszól...
ápr. 7. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma már nem annyira elfogadott, nem gyakori, max. az eü.-sök körében.
ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon egy Batz klumpám, teljesen jól megvagyok vele, kényelmes is, ráadásul szerintem még fiatalos is, nem úgy, mint 1-2 klumpa (tűzpiros zárt batz, talán fc05 a típusa)
ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hordok, szociális gondozó és ápoló vagyok. Nekem bevált, kényelmes nem érdekel divat e.
ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én itthoni papucsnak hordom meg volt strandklumpám is. Amúgy egyáltalán nem tetszik, de egy rendes bőrklumpa amellett, hogy kényelmes egésznapos állómunkához, engedi szellőzni a lábat is egy zárt cipővel szemben, ami nem mindegy az arra érzékenyeknek.
ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!