Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az öltözkö...

Mit gondoltok erről az öltözködésről a suliban, városban?

Figyelt kérdés

Ma egyik haverom fürdőnadrágba és papucsba jött suliba XDD ( gimi)

Nagyot ment meg minden de ez nem tiszteletlen kicsit? Vagy hülyének néznétek az ilyet a városban, suliban? Ez egy liberális suli, nincs semmi kikötés hogy hogy kell öltözködni de azért mégis… ha kihívnak felelni, vagy Ppt előadni nem fura hogy a gyerek strandruházatba van? Sokan mondták hogy ilyen öltözetben jönnek holnap, és hát na megfontolom én is

Tehát a kérdések?

Mernétek így suliba menni, hogy éreznétek magatok xd?

Tanárként mit reagálnátok erre?

Egy haverotok, osztálytársatok ezt csinálná, mit gondolnátok?



ápr. 9. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én fáznék, még azért nincs olyan meleg hogy csak papucs és fürdőgatya legyen rajtam :D Más azt csinál amit akar, pont nem érdekel.
ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Elég trampli dolog, biztos hogy mennèk úgy 😄
ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nem mentem volna úgy suliba, de nem érdekel, hogy más hogyan öltözködik. Max addig foglalkoztatna a dolog, amíg pár másodpercre irigykedem magamban, hogy bezzeg nekem a zokniban poshad a lábam:D

21/L

ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Milyen volt a fürdőgatya? Fecske, vagy sima short-szerű? Mert utóbbira ugye nincs ráírva, hogy kimondottan fürdőgatya. Fecskében én nem mertem volna, meg azérért igaz hogy jó idő van, de olyan hatalmas elviselhetetlen kánikula még nincs.
ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%
Igaz lany vagyok,de ha fiu lennek turi mennek!:D rovid az elet ahhoz hogy ne azt vedd fel ami neked tetszik!
ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hosszúhajú ***** válasza:
53%
tanárként írom, hogy nem komplettek a kollégáim hogy ezt hagyják... szerinted hova vezet ez? mi lenne ha bikiniben mennék órát adni? ha ezt így hagyjuk elindulni, sorban dőlnek majd le a keretek. pl: minek temetésre fekete, én piros bohócnak akarok öltözni. miért nem öltözhetek más ember esküvőjére fehér ruhába, én is menyasszonynak öltözöm inkább. minek vegyek a parlamentbe öltönyt, inkább focimezben ülök be. és ez csak a felszín. ami alatta van az is elkezd majd idomulni hozzá. tisztelet a sulinak, a hivatalnak az eseménynek? mi a francnak. illem? az meg mi? és végül 100 év múlva több 10 milliárd tahó, kretén fog pizsamában rohangálni, abszolút semmibe véve mindent a világon. ez lesz az egocentrizmus fénykora, amikor csak az létezik majd amit az egyén akar - ez pedig nagyon durva dolgokhoz vezet, mivel ugye rengeteg eltérő akarat fog egymásnak feszülni. elkezdődik az anarchia. - kissé sok szociológiát tanultam, de figyeld meg a történelemben hogy a lázadások, és sokkoló viselkedések mindig rossz irányba vezettek... sokkal célravezetőbb a fokozatos és kereteken belüli újítás mint a polgárpukkasztás...
ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"100 év múlva több 10 milliárd tahó, kretén fog pizsamában rohangálni, abszolút semmibe véve mindent a világon."


Nem jó irányba megyünk, de szerintem az öltözködés lesz a legkisebb probléma. Nem tudom ki látta a "Hülyék paradicsoma" című filmet. Vígjátéknak indult. De néha az az érzésem, hogy sajnos valóban ez lesz a realitás. :(

ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

"Tanárként mit reagálnátok erre?"

Talán jobb lenne elmenni gyárba dolgozni, vagy egy mekibe. Kevesebb lenne az agyhalott, és nem égne ki a szemem se a látványtól...a fizu is több. Megadnád a kezdő lökést a karrier váltáshoz.

ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na örülök hogy több nézőpont is találkozott

Hát igen alapvetően lehet úgy nézni a dolgot hogy mégis csak pl az intézménynek meg kéne adni a tiszteletet, de valljuk be, nem attól fog összedőlni a világ hogy az öltözködési szokásaink kicsit átformálódnak. Attól mert valaki kicsit merészebb öltözetben ül be órára attól még figyelhet az órán és megadhatja a tiszteletet

ápr. 10. 18:11
 10/10 hosszúhajú ***** válasza:
28%
A baj hogy az öltözködés nagyon is befújásulja azt ami belül van vedd például hogy régen 70-es 80-as években amikor nem volt szokás például a tanga és az utcán is normálisan fel voltak öltözve az emberek akkor semmi olyan reakcióval nem szembesültek mint ma. ha felvettél a strandon egy normális fürdőruhád senki nem szólt be neked most nézd meg felvesznek a lányok tangákat és csodálkoznak hogy jönnek a bunkó beszólások. Összefügg a kettő nézd meg a világban is minél kevésbé öltöznek fel a lányok annál erősebb reakciókkal találkoznak régen ez egyáltalán nem volt így. Ahogy felhívül az öltözködés azzal arányban a viselkedés is. Szabadabb külső tisztelet nélkül, szabadabb reakciók tisztelet nélkül.
ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!