Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok balerina cipőt...

Szoktatok balerina cipőt hordani? Lehet valahogy kényelmessé tenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet. Még soha nem volt, mert amúgy sajnos lúdtalpam van, meg sokat is sétálok, muszáj hogy kényelmes cipőm legyen. Ezért szinte mindig sneakert hordok. Próbàltam rákeresni kényelmi balerinákra, de valami ritka ronda cipőket adott ki. Most a facebook feldobott egy hirdetést, ezek jónak tűnnek, de iszonyat drágák:

[link]

Szerintetek megéri ilyet venni? Vagy ha vennék valami egyszerűbbet, és abba raknék lúdtalpbetétet, az segítene? Tudom, hogy minden ortopédus szidja ezeket a cipőket, de most úgy megtetszettek.



ápr. 9. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Deichmann és a CCC tele vannak balerinacipőkkel. Vegyél egyet onnan és tegyél bele betétet.
ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Próbálj inkább mary jane cipőt, az hasonló de van rendes talpa. De balerinát is próbálhatsz betéttel, csak szerintem egy mary jane fazonba azt is jobban bele lehet rakni.
ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hosszúhajú ***** válasza:
vannak ezek a speciális gyógycipő márkák pl sholl - nekik biztos van mindenféle cipőjük.
ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne vegyél. Általában full laposak tehát mászkáláshoz abszolút nem válnak benne. A lúdtalpad akár roszabbodhat is. Illetve nagy eséllyel fájni is fog. Tudom, tapasztalat. Lábat az anyag egyáltalán nem tartha


Amit meg linkeltél az meg nagyon csúnya. Inkább akkor már vegyél egy mászkálósra tervezett szandált.

ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.

Balerinába betét, persze. Hogy megemeli a lábat, ezért felül nem passzol majd, az gondolom nem számít.

ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!