Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen cipot lehet...

Szerintetek ilyen cipot lehet meg hordani?

Figyelt kérdés

tudom, hogynem divat mar a hegyes orr, de evekkel ezelott vettem egy ilyen cipot.Nem is volt rajtam, talan csak egyszer, es most lomtalanitaskor a kezembe kerult.Sajnalom kidobni, mert vegulis vadiuj.


[link]


2010. okt. 27. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól áll a lábadon és illik a ruhádhoz.
2010. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Nincs vele semmi baj :)

Színházba, alkalmakra tökéletes szerintem.

2010. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, amugy jol all, meg nagyon szep cipo, azert is sajnalnam kidobni.Majdnem olyan, mint ami a kepen van, csak tok fekete, es ilyen szep fekete selyemszalag van belefuzve.Szoval pl. szinhazba fel lehetne venni.
2010. okt. 27. 11:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Csa azon paraztam, hogy kirohognek, hogy hegyesorru cipot veszek fel.De akkor nem gaz.
2010. okt. 27. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a cipő, nagyon csinos! Szerintem bátran viseld! :) Tuti felvenném :)
2010. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép nekem is van csipkés magassarkúm hasonló, fekete fehér csipke^^. Nyugodtan hordjad.!!
2010. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan hrdd,énis szeretnék ilyen ciőt.ha illik a ruhádhoz és jól áll,nyugodtan vedd csa fel!
2010. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!