Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fehér farmer szoknya...

Egy fehér farmer szoknya fekete harisnyanadrággal, hozzávaló fekete vászoncipővel és ciklámen színű pólóval mennyire elfogadható egy éttermi vacsorához?

Figyelt kérdés
A barátommal ma van az első éves évfordulónk és megbeszéltük hogy elmegyünk vacsorázni abba az étterembe ahol megismertük egymást. Nem vagyok az a felöltözős típus, de nem szeretnék neki csalódást okozni se.

ápr. 14. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl puccos étteremről van szó, szerintem teljesen megfelelő.
ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, a fehér farmerszoknyához fekete harisnya... biztos?

Éttermi vacsorához vászoncipő?

Eszi fene, a Mekibe megfelel, de komolyabb helyre...

ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, de ez nagyon gáz összeállítás. Ma közel 30 fok lesz.

1. Fehér szoknyához nem veszünk fel fekete színű harisnyát és cipőt se.

2. Ilyen melegben a harisnya is felesleges.

3. Szandit vegyél fel.

4. Vegyél fel más színű felsőt.

ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
A fekete harisnya nem illik bele a képbe. Ha kell harisnya, mert pl. hűvös van, inkább valami totál áttetsző, ami nem is látszik.
ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó tanácsom: Legközelebb mielőtt bármilyen ruhadarabot vagy cipőt veszel (bárhol, tehát nem a pénzről van szó), mielőtt megveszed, gondold át, mid van már otthon és az új dolgot mihez tudod felvenni. Akkor nem lesz ilyen gondod, hogy nem passzolnak a cucaid.
ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"Ma közel 30 fok lesz."

Este??? Hát erre befizetek!

ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoknyához mindig veszek fel harisnyanadrágot vagy combfixet. Nadrághoz nem, vagy csak ritkán. De szoknyához még a legnagyobb nyári melegben is. Ez nekem ilyen berögzült buta szokás.
ápr. 14. 10:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos a harisnya, de inkább testszínűt vegyél.
ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

#7

És nem gondolod, hogy a buta szokásaidat megváltoztasd? Mit szégyellsz a lábaidon?

ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de így leírás alapján nekem sem nagyon áll össze a kép. A fehér farmer szoknya-fekete harisnya valahogy nem hangzik jól. Nincs esetleg fekete szoknyád? Szerintem azzal a többi oké lenne.

De amúgy te látod magad a tükörben, ha tetszik akkor hajrá.

ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!