Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete fehér csíkos szoknyához...

Fekete fehér csíkos szoknyához milyen színű felső illik?

Figyelt kérdés
Csak teljesen fehér vagy teljesen fekete?
ápr. 16. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
világos pasztell
ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez jutott még eszembe. Köszi
ápr. 16. 10:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen mehet
ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én feketével hordom, bár nem is nagyon van másmilyen :D de egyszínű felső szerintem több színben menne hozzá, bordó, sötétzöld, sötétkék akár.
ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen stílus.



Fekete és fehér biztosan.



Ha goth hatást akarsz, vagy nem zavar ha kicsit Tim Burton, akkor lila, bordó, piros.

[link]



Ha inkább tengerészeset, akkor sötétkék, piros, farmer és nyers-bézs kiegészítõk (pl kötéllel díszített szandál, szalmakalap)

[link]

[link]


Ha high fashion vagy irodai jelleg a cél, akkor telített alap színek, pl mustár sárga, piros, királykék stb.

[link]

[link]

ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
ápr. 16. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze azt sem árt tudni, milyen alkalomra, milyen képet szeretnél kialakítani magadról másokban.
ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Na az egyáltalán ne izgasson, amit az utolsó ír. Pont ne mások miatt alakíts ki képet. Csakis magadnak.
ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a 7es, de bizonyos mértékig azért fontos, hogy az ember kialakíson egy képet magáról a külvilág felé.


Ennek természetesen harmóniában kell lennie aki te vagy, de van egy társadalmi vetülete annak, hogy hogy nézel ki, mit veszel fel stb.



És lehet ez a kép az, hogy te egy független, öntörvényû lélek vagy, de ez is egy kép, vagy autentikus valakinek, vagy nem.

ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából hétköznapra gondoltam, munkába, és annyi a célom hogy harmóniában legyenek rajtam a színek, és hirtelen soknak találtam ha a szoknya 2 színe mellé jönne még egy harmadik is, de végülis belegondolva amiket írtatok azok jók.
ápr. 16. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!