Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz egy zöld-fehér...

Szerintetek gáz egy zöld-fehér cipő Újpesten?

Figyelt kérdés
Igazából engem nem érdekel, de anyámék kitalálták, hogy ne hordjam, meg hogy majd belém kötnek miatta stb. Én nem hinném hogy ennek ilyen nagy jelentősége lenne, tetszett a cipő azért vettem, és hordani is fogom.
ápr. 21. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak a Diósgyőr!


Igen!

ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy függ össze a cipő szinével, egy városrész.Ha valakinek van egy cipője, akkor mindenhol abba jár és kész.
ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én meglátnálak benne és tennék rá, főleg mert ritkán figyelem meg más cipőjét. Általában amikor valaki a rikító citromsárga vagy narancssárga cipőt felveszi és a metrón elkezdi rázni gőzerővel a lábfejét, az néha irritál, de nem a szín miatt, hanem mert ahogy az annyira erős szín olyan intenzíven mozog abba beleszédül az ember, még ha oda se néz, a perifériás látásából is látja.


De az, hogy rajta van egy cipő csak úgy, azt észre se veszem, kb a földet kéme folyton néznem és csak ezt néznem.


Ha meg valaki ebbe beleköt, nincs élete.


2, pedig tényleg szokott ilyen félelem lenni. Volt egy lilás felsőm, egy út után pont Ferencvárosban mentünk és ezen paráztunk, hogy belém köt-e valaki, de nem kötött.


Ugyanúgy volt Fradista osztálytársam, egyszer abba állt bele, hogy a lila tolltartómban egy zöld szövegkiemelő volt és ez sértő volt, mintha azt mutattam volna vele, hogy az Újpest bekebelezné a Fradit.

ápr. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyire nem balhésak az ottaniak. Mindenki tudja hogy most a mindenféle színű cipő is divatban van.
ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meccs idején nem venném fel, de amúgy nem gáz. Én egyik csapatnak sem szurkolok, de van egy zöld fehér kabátom és ha az egyes villamos vonalán járok, amikor játszik a Fradi, random emberek megszólítanak sőt volt aki meg akart ölelni.
ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!