Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 13 éves testvérem így akar...

A 13 éves testvérem így akar öltözködni,és tőlem kért tanácsot,mit tegyek?

Figyelt kérdés

A húgom ilyen méretű szoknyát szeretne felvenni : [link]

Illetve ilyen nadrágot : [link]

(Nem iskolába) tőlem kért tanácsot,hogy felvegye-e v inkabb ne?! Viszont nem tudom hogy mit mondjak mivel szerintem ez neki még nem való,igaz az alakja megvan hozza,de a kora miatt akkor sem. És felek hogy az emberek ráfütyülnének az utcán vagy nagyon megnéznék.Ti mit tennétek ha egy 13 éves lányt ekkora nadragban es szoknyában látnátok,illetve ha ti az én helyemben lennétek mit tennétek?


ápr. 21. 17:27
 1/7 anonim válasza:
83%
Nem engedném neki, 13 évesen ez nagyon nem a korához illő.
ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
13 évesen még korai ilyent hordani, biztos hogy minimum ráfütyülnének az utcán ami ilyen fiatal korban még ijesztőbb kellemetlenebb mint felnőttként.
ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szüleitek nincsenek, akik kereken kijelentenék, hogy ezt egyrészt nem veszik meg neki, másrészt nem engedik, hogy viselje?
ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Majd kinövi
ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
Beszéld le róla.
ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet normálisan is öltözködni ilyen stílusban, nem muszáj mindennek ilyen rövidnek lennie; csomó beteg ember mászkál az utcákon, beszéld le róla
ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mond meg neki hogy hülye és soha ne vegyen egyedül ruhát
ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!