Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amennyiben úgysem látszik,...

Amennyiben úgysem látszik, nem baj, ha nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés
Melegben, amikor csak egy póló van rajtam, akkor mindig hordok, meg, ha egy kardigán vagy pulcsi elég, akkor is. Múlt héten, meg ma viszont majd megfagytam az iskolában, kényelmesebb volt melltartó nélkül, ha már pufi télikabátban ültem.

ápr. 22. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed azt, hogy ehhez engedélyt kell kérned? Amíg nem meztelenül jársz-kelsz, addig úgy öltözködsz, ahogy te akarsz.
ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, nem kötelező hordani.
ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy kötelező. Vannak esetek pl mikor vékony blúz stb van rajtad ott illik. De egyébként ha kényelmesebb nélküle akkor ne hordj. Nincs abban semmi ha pl egy pólóban/ruhán átüt a mellbimbó kicsit. Természetes. Abban legyél ami neked kényelmes
ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se baj,ha látszik.Évi pár alkalommal hordok.A szemembe meg ugysem mondja senki.A hátam mögött mdg pofázhatnsk.
ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha boltba elugrok pulcsiban, kabátban, én se veszek. Minek. Itthon se.
ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok. Ha jól mérem, 75B a méretem. Nincs melltartóm, még soha nem volt rajtam. Olyan felsőket hordok, hogy ne legyen "gond".
ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#1 & 6 Volt már itt a GYK-n aki expressis verbis kötelezővé tette - ki tudja milyen felhatalmazás alapján - a melltartó viselést. Amikor szóvá tettem, hogy az élet bonyolultabb annál, hogy nekem ez tetszik, ezért ez kötelező az emberiség maradék részére, durván lepontoztak. (Mint ez a bejegyzésem is mutatja, nem mentem miatta a Dunának).
ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem hordok, ha látszik. 21 éves, főiskolás, 70A.
ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 és 8 Ha nincs melltartótok, honnan tudjátok milyen méretű nincs?
máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
68%
9. Mert valamikor volt/lemérték/felpróbálták? Én is tudom a méretem, vagyis tippem van de kosaras melltartóm utoljára 20 éve volt, akkor is muszájból hordtam.
máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!