Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tartjátok vonzónak a...

Barbi1213 kérdése:

Mennyire tartjátok vonzónak a mai fiatal lányok öltözködési kultúráját/divatját fiúk? Jó irányba halad a divat?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a farmer, kapucnis pulcsi, tornacipő, joga nadrág...stb. Semmi szoknya, magassarkú, blúz, harisnya. A lányok kezdenek elpasisodni (viselkedésben is). Sokszor egy 50 éves nő dögösebb mint egy 18 éves fiatal lány.
ápr. 23. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kiöltöznek,akkor meg mindenféle riherongyok.Régen se mindenki volt ruhában,magassarkúban.Ha most idecsöppennék a 90-es években hordott ruháimban,akkor sokan csak sápítoznának,higy kihivó vagyok.Sok csinos lányt látnk.És nem neked öltöznek,hanem maguknak.
ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Sosem nyitnék vitát a nőies öltözködés vonzóságáról, nyilván én is utána szoktam fordulni az utcán egy szűk egyberuhás lánynak a nyári időszakban.

De ugyanakkor kövezz meg, de nekem bejön az a lazább, slamposabb vonal is, amit a kérdésben ekézel. Elhiszem és megértem, hogy nekik ezek a bővebb ruhadarabok sokkal kényelmesebbek a testhez simulós, szűk verzióknál, és az átlag hétköznapokon miért ne a kényelem dominálhatna számukra?

Másrészt meg ezek az uniszex cuccok számomra sokkal közvetlenebb, vagányabb, hétköznapibb kisugárzást kölcsönöznek egy lánynak, ami nekem valamilyen szinten imponál.

A bő kapucnis pulcsikban meg oversized pólókban egyébként is sokszor nagyon aranyosan és ölelgetnivalóan tudnak kinézni a lányok 😀 Gyakran ugyanúgy megfordulok az ilyen stílusú nők után is az utcán.

Úgyhogy én támogatom ezt a stílust, de tudom, hogy nem vagyok a véleményemmel többségben.


F

ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy ha tetszik egy lány, akkor krumplis zsákban is tetszik. Nem elsősorban az öltözködéstől függ. Nem zavar, hogy nem jár folyton miniszoknyában, kösztümban meg magas sarkúban.
ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem nagyon érdekel,én már látom régebb óta, hogy inkább a kényelem fontosabb a nőknek, mint a nőies nem éppen kényelmes ruhák.

De ugye van egy olyan közvélekedés, hogy a nők mindegy milyen stílusú ruhát hordanak, akkor is nőiesek lesznek. Míg a ffiak nem elfogadott a nőies öltözet.

És sokan maguk kényelme, stílusa, ötlete miatt öltözik, nem a divatot követi.

De van olyan dolog is, hogy sok nő azèrt nem vesz már fel hivalkodó, szexis öltözéket, mert nem akar bunkó vagy szexista megjegyzéseket kapni.

ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál azokkal nincsen bajom. Ha ízlésesen kombinálják őket, akkor nekem kifejezetten tetszik. Viszont ami nagyon kiakaszt az a tróger, sok számmal nagyobb össze-vissza logó kopott igénytelen lelenc, csöves stílus. Oké, nem nekem öltöznek, de sosem fogom megérteni, hogy miért kell ilyen gusztustalan módon öltözködni.
ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem összességében nagyon gáz, ahogy ma öltözködnek a fiatalok. Lányok is, fiúk is.
ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatal lányként válaszolok, 21 vagyok. Én nem követem a divatot, persze ha valami éppen tetszik, én is felveszem, de általában a legtöbb divattrend pont hogy nem jön be, ezért néha olyan cuccok vannak rajtam, amiket évek óta alig látni embereken, fiatal lányokon meg főleg nem, pl. néha tavasszal felveszek balerina cipőt, még mindig skinny farmert hordok mert csak az áll jól (tudom, hogy ezt is hordják még, de a fiatalok körében most a bő fazon elterjedt) stb. A blúzokat is szeretem, csak kevés olyat találok, ami tetszik, csinos, de nem öregasszonyos, talán pont azért, mert nincs annyira igény rá.

Magassarkút ritkán hordok, de amikor valami alkalom van, szinte mindig azt veszek fel, szintén sokszor nem látok szinte senkit abban.

Nekem az tűnt fel inkább, hogy nagyon sok tini meg huszonéves lánynál ilyen 2 véglet van, az egyik az, amikor úgy öltöznek, mint egy fiú, a másik meg amikor azt hiszik attól lesznek nőiesek meg csajosak, ha mindenüket kirakják.

ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!