Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Calzedonia annyival jobb...

A Calzedonia annyival jobb minőségű márka, mint amennyivel drágább a többihez képest? Pl harisnyákra gondolok.

Figyelt kérdés

ápr. 30. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem annyival nem jobb, mint amivel többe kerül.
máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olasz márka így minőségi termékek és szépen mutat. Ez a harisnyákra is igaz. De én nem a Calzedonia harisnyáit hordom, van egy másik olasz márka a Linea Oro, nekem ez jön be árban kedvezőbb.
máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Jókor kell venni és akkor nem drága! Figyelni kell a weboldalukat a leárazásokról! Sima 20-40 denes harisnyákat 800-900 Ft-okért lehetett venni, mintásakat 1500 körül, titokzoknit 400 Ft-ért. Simán megéri! Egy aluljárós noname lengyel, olasz harisnya sem olcsóbb, sőt! Minőségben nagyon rendben van szerintem. Főleg ennyiért!
máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én nagyon gyakran hordok nylonharisnyát, nekem megfelelő amiket itt helyben kapható.

Mert ha gyorsan kell venni, akkor könnyen elérhető.

Nekem ez a Linea Oro harisnyák beváltak, a 15den 500ft, a 40es 1200, nagyon finom és szép lycra fényes harisnya.

És mivel kapható más fajta jó minőségű és szép lycra harisnya is boltokban,így jobban szeretem

helyben megvenni.

Calzedonia harisnyát is vettem már,de sajnos hamar felszaladt.

máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!