Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez az öv és felső?

Szerintetek jó ez az öv és felső?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 28. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen ízléstelenül felöltözni? Nincs neked szemed?
2010. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
neked szép lapos hasadvan simán felvehetsz ey rövidebb felsöt csak ne téle vagy hát ilyen rossz idöbe mert megfázol. az öv egy átlagos öv semmi eksztra a célnak megfelel. én biytos nemvennék fel ilyen rövidfelsöt mert nemtökéletes a hasam van egykis uszogumi amit elkell takarni. de akinek szép az mért ne mutogassa csak hát ne hideg idöbe.
2010. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nagyon átlagos.nem tetszik:Sbocsi

a polot meg nem nőtted már ki?:S

2010. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

atya ég...ha ezeket el akarod adni akkor úgy reklámozd h nem együtt veszed fel a kettőt... egyébként az öv még úgy ahogy elmegy... de a póló...hát az rettenetes ráadásul szerintem mér kinőtted mert a nyakadnál kicsit szorosnak tűnik... bocsi nem rossz indulatból írtam...

17/L

2010. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az öv mintha kicsi lenne, a póló meg túl-túl rövid
2010. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!