Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csizmát vegyek?

Milyen csizmát vegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén anyukámnak Pesten van dolga, s én is felmegyek vele, és amíg ő intézi a dolgát vásárolok a westendbe. Szerintetek milyen csizma féleséget vegyek télire, ha nem vagyok az a magassarkús tipus, egész évben tornacipőbe, és hasonló cipőkbe járok, farmert viselek és egy egyszerű pulcsit. Milyen cipő illene ehhez? Tudtok képeket linkelni? Esetleg üzletet is ajánlhattok. Tanácstalan vagyok, sosem volt még ilyen téli cipőm, mert nem találtam magamnak:/ 17/L
2010. okt. 28. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
lapos talpú bokacsizma, vagy ugyanez hosszú szárúban.
2010. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, ez a kérdés, h milyen csizmát. Konkrétra gondoltam
2010. okt. 28. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:

[link] ilyen van feketében is.. :)

[link] ez is van feketében :)

2010. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de olvasva az öltözetedet, mi lenne, ha nem csizmát, hanem bakancsot vennél? Az jobban illik az ilyen "egyszerű" ruhákhoz, a csizma szerintem elegánsabb.
2010. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számomra a bakancs olyan fiús, azért annyira nem öltözöm úgy, pl.általában csőnaci meg ilyenek hordok
2010. okt. 28. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:

www.deichmann.de


itt nézz körül, biztos megtetszik valamelyik, amúgy egyszerű az öltözeted, tehát egyszerű lapos talpú csizma illik hozzá, vagy ha épp ezzel akarod feldobni vegyél egy térdcsizmát ;)


amúgy kicsit több paramétert kellene megadnod, hogy tudjak segíteni, pl. szín, anyag, hosszúság, sarok, ez lesz az egyetlen csizmád? Mert akkor pl. figyelj arra is, hogy bírja a havat, kemény, strapabíró sarka legyen ... stb.

2010. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezek csinosak es kenyelmesek

[link]

[link]

[link]


[link]



[link]

2010. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolso vagyok eyis nagyon jo

[link]

2010. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!